תפריט

הטמעת כתוביות | כיצד זה מתבצע

אנחנו חיים בעולם וויזואלי, עולם בו התכנים שאנו מייצרים אינם מתחילים ונגמרים אך ורק בכתיבת מסמכים. כיום תוכן מתקיים כאשר החברות השונות מבקשות לייצר סרטונים. סרטונים הפכו למוצרים לכול דבר, לפיכך על מנת שלקוחות ייהנו מהמוצרים בצורה מקסימאלית עליהם לקבל סרטון אשר הוא נגיש בשבילם. סרטונים הופכים לנגישים יותר בשביל לקוחות כאשר הם נעשים ברמה טכנית גבוהה. אחד מהאלמנטים אשר מעשירים את הסרטונים, הוא כתוביות. יש להבין כי יצירת כתוביות והעברה שלהם אל הסרטון בצורה נכונה, הוא תהליך רחב בפני עצמו. אנו מזמינים אתכם לקרוא על הדרכים של החברה שלנו, להטמעת כתוביות. אנו מבקשים ללוות אתכם בצורה צמודה בעת הליך זה וכעת במאמר הבא נבקש להסביר לכם כיצד העבודה שלנו מתבצעת.

הטמעת כתוביות

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

עניין של תוכנות

בתור חברה לייצור כתוביות והטמעה שלהם בסרטונים שונים, אנו מבינים כי על מנת שסרטונים איכותיים יקבלו כתוביות ברמה גבוהה ישנו צורך לעבוד על בסיס התוכנות הנכונות. כך המומחים שלנו לייצר כתוביות והטמעה שלהן, נשענים ומשתמשים על תוכנות בינלאומיות מעודכנות שנחשבות לטובות ביותר בשוק. על ידי שימוש בתוכנות אלו, המומחים יכולים להתאים את הכתוביות בצורה מדויקת אל הסרטונים. הכוונה היא שהכתוביות ממוקמות במקום הנכון על פני מרחב הפריים, בדרך כלל במרכז ובתחתית המסך. בנוסף התוכנות עוזרות לנו לסנכרן את הכתוביות בצורה מדויקת על פי הזמנים שהן צריכות להופיע.

 

דיוק הוא שם המשחק

יותר משהכתוביות צריכות להתאים על פי רמה טכנית גבוהה לסרטונים השונים, כתוביות צריכות להיווצר על פי רמות דיוק מסוימות. רמות של הגהה ושפה, רמות של הצגת המילים שנאמרות בצורה הברורה ביותר. ישנן פעמים בהן כתוביות צריכות להוסיף ערך מסוים לסרטונים. כתוביות יכולות להרחיב ולעזור לתוכן של הסרטונים להפוך למשובח יותר. זוהי המטרה הבסיסית שלנו. ליצור כתוביות אשר הן נאמנות למקור מצד אחד ומצד שני יכולות להרים את הרמה של הסרטון בכמה מונים. כך אנו מבינים שהכתוביות שאנו מייצרים צריכות להיות מדויקות. אנו צופים שוב ושוב בסרטונים על מנת שנוודא כי הכתוביות אכן מתאימות לתוכן הוויזואלי.