תפריט

הנגשת רקע ותיאור קולי ללקויי ראייה באירועים ובכנסים

חברת ביירון שמה לה למטרה להנגיש כנסים ואירועים לכלל המשתתפים ובפרט למשתתפים לקויי ראייה. ב־35 שנות עבודתה צברה החברה ניסיון רב הנגשה ויזואלית, קולית ובתרגום סימולטני של אירועים הן פרונטליים והן מקוונים.

דרישות החוק

דרישות החוק להנגשת אירועים לאנשים המתמודדים עם מוגבלויות בכלל ולקויות ראייה בפרט,. הובילו להתמקצעות ייחודית של החברה בתחום הנגשת הרקע והתיאור הקולי, וכיום צוות העובדים של החברה מונה קריינים שעברו הכשרה ייחודית לתיאור קולי לעיוורים ולמתמודדים עם לקויות ראייה.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

איך עובד הנגשת הרקע?

הנגשת רקע ותיאור קולי הם שירות שניתן כחלק בלתי נפרד ממכלול שירותי ההנגשה של החברה, תאור קולי, תאור ויזואלי ותרגום סימולטני. באירועים למיניהם כגון כנסים, ימי עיון, הופעות, הקרנות קולנוע והצגות תיאטרון.

באירועים פרונטליים צוות התרגום הסימולטני של ביירון מקצה תא אקוסטי במקום מבודד במקום האירוע. בתא זה יושב הקריין וממנו הוא משדר את הנעשה בחזית האירוע. משתתפי האירוע הזקוקים לשירותי הנגשת הרקע, מקבלים מצוות התרגום של ביירון מקלט המחובר לאוזניות כדי להאזין לתיאור הרקע מפי הקריין. המקלט הוא מכשיר אישי ומשמש רק את המשתתף הזקוק לשירות. השימוש בו אינו מפריע לשאר המשתתפים באירוע. באירועים מקוונים יש אפשרות להנגשת רקע הן באמצעות שידור קריינות לכל מי שזקוק לשירות, והן באמצעות שידור כתוביות מותאמות.

יש אפשרות להקליט קריינות לתיאור קולי בסרטים המוקרנים לקהל באירועים, ואפשר לעשות בהקלטות הללו שימוש חוזר בכל הקרנה. כך או כך אין התיאור הקולי פוגע בהתנהלות האירוע, והקריין אינו מפריע למאזין להאזין לנעשה על הבמה. הקריין משתמש בהפוגות כדי לתאר את המתרחש ובכך מוסיף להנאת המאזין ולסיפוק שהוא חש בהבנתו את כל מה שקורה באירוע.

 

הנגשת רקע לארגון של אירוע מושלם

כיום אי אפשר לארגן אירועים או כנסים בלי לספק שירותים ייעודיים להנגשת רקע ולתיאור קולי. כנס שמאורגן ללא דופי כולל שירותי תרגום סימולטני – ככל שמשתתפים בו דוברים הנושאים דברים בשפות זרות – וכן שירותי תיאור קולי לטובת משתתפים לקויי ראייה או עיוורים.

אירוע מושלם הוא אירוע המאפשר לאורחיו ולמשתתפיו ליהנות מכול השירותים, התכנים והמידעים הניתנים בו ומכול ההיבטים שלו. בשל כך כדאי מראש לוודא שכל האורחים המוזמנים לאירוע יקבלו את המרב ויפיקו ממנו את המיטב.

מארגני אירועים – אל תחכו שישאלו אתכם על שירותי הנגשת רקע. הקדימו והציעו אתם את השירות כחלק בלתי נפרד מארגון האירוע לטובת כל מי שזקוק לו אך חושש לשאול.

שירותי התיאור הקולי של חברת ביירון

הקריינים המקצועיים של חברת ביירון עברו הכשרה ייעודית עבור תהליך ההנגשה.  ויודעים להנגיש אירועים היטב ולקריין קריינות תיאורית, מעניינת, מרגשת ורגישה בלי לפגוע בזרימה הטבעית של ההתרחשויות בחזית האירוע. הציוד החדיש והמתקדם המשמש את צוות החברה, מאפשר העברה חדרה וברורה של הקריינות ללא הפרעות או רעשי רקע.

הודות למקצוענים המומחים והמיומנים של ביירון התיאור החזותי של כל אירוע הוא חוויה ייחודית יוצאת מן הכלל. אז אל תוותרו על ההתנסות – כדי שנמחיש ללקוחות שלכם את האירוע הבא שלהם, דברו איתנו עוד היום.

 

עבודות שביצענו

חברת ביירון ביצעה הנגשה קולית עבור משרד הביטחון. בארועים שונים. לדוג' ארוע בו היו כ-1000 איש של נכי צה"ל. בגני התערוכה . בהיכל הזיכרון בהר הרצל ועוד.

כמו כן לחברת ביירון רקרוד ונסיון עשיר בתרגומים סימולטניים, בתאור קולי, בהנגשה ובכל הדרוש ללקוחות רבים כמו: ספידיקול, אלי לוי הפקות. כנסים, ביקורים ממלכתיים וביקורי דיפולמטים וראשי ממשלות ונשאים כמו: נשיא הודו, יפן. ר"מ קנדה. לאחרונה חברת ביירון ביצעה תרגום סימולטני לאירוע ממלכתי בעת ביקורה של אנג'לה מרקל.

צרו קשר עוד היום עם חברת ביירון וקבלו את השירות המקיף והמקצועי לארוע שלכם.