תפריט

ביקור נשיא צ'כיה מילוש זאמן בכנסת ישראל בתאריך 26/11/2018

בתאריך 26 בנובמבר 2018, הוזמנה חברת "ביירון סמינרס" לבצע תרגום סימולטני של נאומו של נשיא צ'כיה בכנסת ישראל, בטקס רשמי במעמד ראשי המדינה, ראש הממשלה, יושב ראש הכנסת ויושב ראש האופוזיציה.

 ביקור נשיא צ'כיה מילוש זאמן בכנסת ישראל בתאריך 26/11/2018

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

כרגיל באירוע בסדר גודל שכזה נדרשה עבודת הכנה רבה ומאומצת ע"י הצוות שלנו הכולל גיוס אנשי סאונד איכותיים מהטובים בארץ. כמו כן נדרשו 1000 מקלטים וציוד לתרגום סימולטני איכותי שסופק ע"י חברת ביירון סמינרס לכנסת ישראל.

נדרשו שעות רבות ומאומצות על מנת להרים את האירוע המכובד הזה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים, וכן עבודת שטח מאומצת הן של אנשי הסאונד והן של ד"ר אביאור ביירון, שעבדו בשטח ללא לאות על מנת שהאירוע יעבור ללא תקלות,כמו כן היה במקום מטעמנו גם צוות דיילים מיומן שסייע רבות להצלחתו של האירוע.

כבר משעות הבוקר המוקדמת הגיע הצוות שלנו להקים ולארגן את הציוד הנדרש, ולדאוג שמערכת הסאונד תפעל כמו שצריך, שיש את כל הציוד הנדרש במקום ולהרים מערכת סאונד באיכות גבוהה ע"פ סטנדרטים בינלאומיים.

אנו שוב גאים להפיק אירוע גדול בנוכחות כל המכובדים (זה היה האירוע הגדול האחרון של הכנסת ה- 20) במינימום תקלות בשביעות רצון רבה של כל העוסקים בדבר.

אנו מצפים להמשך שיתוף פעולה פורה עם כנסת ישראל ולאירועים הבאים.

נפלה בידנו זכות גדולה ללוות אירועים בסיקור עולמי, ללוות את המכובדים בנאומיהם מעל במת הכנסת,ולטפל בכל בקשה אפשרית ובעיה שנוצרה במהלך האירוע.