תפריט

תרגום מעברית לאנגלית – 24 שעות

תרגום מעברית לאנגלית – מתרגמים מקצועיים

תרגום מקצועי ואיכותי שנוצר מתוך ניסיון של יותר מעשרים שנה, בתחום התרגום. המתרגמים מקצועיים שלנו הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מאפשרים לנו להעניק לכם מענה מיידי בתוך 24 שעות ברמה מקצועית ובמחיר מיוחד. אנו מקפידים שהמתרגמים מעברית לאנגלית יהיו בעלי שפת אם עם לפחות שנתיים ניסיון בתרגום. אנו מקבלים רק 5% מהמתרגמים שפונים אלינו לעבודה, מכיוון שחשוב לנו שתקבלו רק את הטוב ביותר. אנו מקפידים שהמתרגם שיתרגם את המסמך שלכם יהיה מתחום הקשור לתחום שעוסק המסמך כדי שיוכל להבין את ההקשרים, הדקויות ומלוא המשמעויות של התוצאה הסופי של התרגום שלכם.

תרגום מאנגלית לעברית

 

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום עברית לאנגלית – מהיר יותר

בכל הנוגע אל תרגום עברית לאנגלית – אנו מקפידים לעמוד בזמנים עליהם אנו מתחייבים תוך שמירה על איכות גבוהה של העבודה. הניסיון של המתרגמים שלנו ובקרת האיכות הקפדנית מאפשרים לכם לקבל את המסמך, המתורגם במהירות ובמקצועיות (לפעמים עוד באותו היום!). שלחו לנו פה בטופס את הטקסט הנדרש (עד 2500 מילים) ותוכלו לקבל את התוצר האיכותי כבר בתור 24 שעות! 

תרגומים לאנגלית נאמנים למקור

התרגום של ביירון מעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור. כמו כן, חשוב לנו שהתרגום שלכם ייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעדהמטרה שלנו היא דיוק תוך שמירה על הזרימה של הטקסט.

מידע שכדאי לזכור

התרגום המהיר כולל את התרגום הנשלח בתוך הטופס בעמוד זה, וכמובן כאשר הוא נשלח ביום עסקים (אנחנו מעולים גם במועדים לא שגרתיים.. ובכל זאת יש לקחת בחשבון שזה חל על תרגומים שנשלחים ביום עסקים. כמו כן בתרגום מעברית לאנגלית יש בדרך כלל עליה של כ 30% עד 50% בכמות המילים. דבר זה משפיע על מחיר התרגום שתשלמו. ניתן לבקש מחיר גלובאלי אם אתם לא אוהבים הפתעות. עם זאת, מחיר לפי יחידות תרגום עלול להיות זול יותר ממחיר גלובאלי.

כאשר עוסקים בתרגום עברית לאנגלית, מומלץ תמיד לוודא מיהו קהל היעד של המסמך: אנגלית שמיועדת לקהל אמריקאי שונה מאשר זו הפונה לקהל אנגלי.

חשוב שתספרו לחברת התרגום שתבחרו מהי מטרת התרגום. תרגום לצורך הבנת אימיילים דורש פחות ליטוש מאשר תרגום של מאמר אקדמי שמיועד לפרסום בחו"ל, וכמובן במידה והמטרה היא מקצועית או שיווקית – יהיו לכך השלכות על הגרסה הסופית של התרגום ומידת האפקטיביות שלו.

תרגום מקצועי מעברית לאנגלית תוך 24 שעות!

תרגום מעברית לאנגלית שנעשה בצורה מקצועית הופך את הטקסט שלכם לידידותי ונוח לקוראים. חשוב לנו מאוד שתהיו עם ראש שקט שהחברה בה תבחרו תעמוד בלוח הזמנים ותספק לכם תרגום מלוטש. בחירה נכונה של חברת תרגום יכולה לחסוך לכם כסף וזמן. צרו איתנו קשר עכשיו לכל שאלה שיש לכם בהקשר של הצעת המחיר אם יש לכם שאלות או לבטים, או שמא אתם זקוקים למידע נוסף – אל תהססו לפנות אל ביירון שירותי תרגום. הייעוץ חינם. 

 

אז מה צריך לעשות?

פשוט מאוד! פשוט הזינו פה את הטקסט שאתם צריכים לתרגום מהיר, ואנחנו נחזור אליכם במהירות לברר מולכם את הפרטים ולתת לכם הצעת מחיר מעולה בשביל הצרכים שלכם. 

  הוספת קובץ:

  למה ביירון?

  רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

  מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

  בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

  יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

  תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.