תפריט

תרגום מצרפתית לעברית

"אני תרגמתי הרבה מאד מסמכים עם הרבה חברות והיחס המהיר ואישי שקיבלתי בביירון היה מדהים"

בועז נוריאל, מנכ"לHerstyler Israel

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים של תרגום מצרפתית לעברית. המתרגמים כולם דוברי עברית כשפת אם וצרפתית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מצרפתית לעברית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מצרפתית לעברית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו מבינים כי חומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה הצרפתית

השפה הצרפתית היא בין השפות הרומאניות החשובות ביותר. מקורה של הצרפתית מן הלטינית הוולגארית שהייתה מדוברת בתחילת ימי הביניים בשטחים שנשלטו בעבר על ידי האימפריה הרומית. עם תקופת הקולוניאליזם התפשטתה הצרפתית ליבשות רבות והיא משמשת כיום שפת אם בידי שבעים ושבעה מליון איש. השפה הצרפתית משמשת כיום שפה רשמית בארגונים רבים, והיא נלמדת כשפה שניה במדינות רבות בעולם. חשוב לזכור כי לצרפתית יש דיאלקטים רבים המשתנים בין מדינה למדינה, ולעיתים גם בין יבשת ליבשת.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מצרפתית לעברית

העברית שונה מהצרפתית במספר מובנים. העברית היא שפה שמית הנכתבת בכתב עברי מימין לשמאל. הצרפתית לעומת זאת היא שפה רומאנית הנכתבת בכתב לטיני משמאל לימין. כמו כן, בצרפתית קיימים 4 זמנים פשוטים ו-4 זמני פרפקט, ואילו בעברית קיימים לפי הדקדוק המודרני רק שלושה זמנים. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מצרפתית לעברית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מצרפתית לעברית ללא רבב. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.