תפריט

תרגום מגרמנית לאנגלית

"העבודה נעשתה בצורה מקצועית בליווי שירות יוצא מן הכלל"

כרמית בן זאב ע' מנכ"ל חסון אלי, Eli Hasson landscaping LTD

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים בתרגום מגרמנית לאנגלית. המתרגמים כולם דוברי אנגלית כשפת אם וגרמנית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מגרמנית לאנגלית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מגרמנית לאנגלית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו יודעים שחומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה הגרמנית

השפה הגרמנית היא אחת השפות הדומיננטיות ביותר בעולם. הגרמנית היא שפה גרמאנית מערבית והיא חלק מקבוצת השפות הגרמאניות במשפחת השפות ההודו-אירופיות. לפי ההערכות, יש מעל 100 מליון דוברי גרמנית שהם כרבע מכלל האירופאים. הגרמנית היא השפה המדוברת ביותר באיחוד האירופי.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מגרמנית לאנגלית

לאיזו אנגלית לתרגם?

אנגלית היא בין השפות הדומיננטיות בעולם, ולכל מדינה הניב האנגלי שלה. הדיאלקטים העיקריים בשפה האנגלית הם: אנגלית אמריקנית, אנגלית בריטית, אנגלית קנדית ואנגלית אוסטרלית. ההבדלים בין הניבים באנגלית מחולקים לשלוש קטגוריות: הגייה, כתיב ואוצר מילים. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

שינויים בגודל הטקסט

הגורם העיקרי בקביעת מחיר התרגום הוא כמות המילים. קחו בחשבון שבתרגום מגרמנית לאנגלית, ספירת המילים בגרמנית תהיה בדרך כלל גבוהה בשיעורים של 5-40% מאשר ספירת המילים באנגלית (במקרים מסוימים השיעורים עשויים להיות גבוהים אף יותר מכך). ניתן לבקש הצעת מחיר גלובאלית.

עוד דברים שכדאי לקחת בחשבון

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מגרמנית לאנגלית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מקצועי – ושקט נפשי. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.