תפריט

תרגום מגרמנית לעברית

"אני רוצה להודות על חווית שירות מדהימה ונדירה"

איילת גייר, סמנכ"ל  Care, אסתטיקה ולייזר

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים של תרגום מגרמנית לעברית. המתרגמים כולם דוברי עברית כשפת אם וגרמנית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מגרמנית לעברית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מגרמנית לעברית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו יודעים שחומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה הגרמנית

השפה הגרמנית היא אחת השפות הדומיננטיות ביותר בעולם. הגרמנית היא שפה גרמאנית מערבית והיא חלק מקבוצת השפות הגרמאניות במשפחת השפות ההודו-אירופיות. לפי ההערכות, יש מעל 100 מליון איש דוברי גרמנית שהם כרבע מכלל האירופאים. הגרמנית היא השפה המדוברת ביותר באיחוד האירופי.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מגרמנית לעברית

העברית, בניגוד לגרמנית, היא שפה שמית הנכתבת מימין לשמאל, באלף בית העברי. כמו כן, בעברית בניגוד לגרמנית לא קיים מושג של פעלים חלשים או חזקים, ולא קיים מין ניטרלי. הבדל נוסף בין הגרמנית והעברית הוא בצורת הפניה בכבוד, קרי צורת פניה אחרת לאדם שאינך מכיר, למשל, שלא קיימת בעברית. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום מגרמנית לעברית של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מגרמנית לעברית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מגרמנית לעברית שהוא מקצועי וושקט נפשי. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם