תפריט

תרגום מעברית לגרמנית

"אני רוצה להודות על חווית שירות מדהימה ונדירה"

איילת גייר, סמנכ"ל  Care, אסתטיקה ולייזר

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים של תרגום מעברית לגרמנית. המתרגמים כולם דוברי גרמנית כשפת אם ועברית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מעברית לגרמנית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מעברית לגרמנית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו מבינים כי חומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה העברית

השפה העברית היא שפה שמית, והיא בין השפות העתיקות בעולם. העברית היא שפתו של העם היהודי, וכמו כן השפה העיקרית והרשמית של מדינת ישראל. העברית המדוברת היום באמצעי התקשורת, לדוגמא, היא עברית מודרנית והיא שונה מזו המופיעה בכתבי הקודש. חשוב לזכור כי צורת הכתב העברי שונה מזו של הכתב הלטיני. כמו כן, העברית, בניגוד לשפות הגרמאניות כגון האנגלית או הגרמנית, או הרומאניות כגון הספרדית או הצרפתית, נכתבת מימין לשמאל. עובדה זו משמעותית, בין היתר, בתרגום טבלאות, שנדרש להפוך אותן מימין לשמאל.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מעברית לגרמנית

הבדלים בין השפות

ראשית, קיים הבדל בין הגרמנית המדוברת לגרמנית הכתובה. כמו כן, הדקדוק הגרמני מורכב ומסובך, וקיימות מספר אפשרויות לכתיבתו של אותו משפט. בנוסף קיימת בגרמנית חלוקה בין פעלים חזקים, חלשים, מעורבים ויוצאי דופן, אשר לא קיימת בעברית. כמו כן, קיימים מין ניטרלי וצורת פניה בכבוד, אשר לא קיימים בשפה העברית. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והשפה הכה שונה – והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

שינויים בגודל הטקסט

הגורם העיקרי בקביעת מחיר התרגום הוא כמות המילים. קחו בחשבון שכשאשר מדובר על תרגום מעברית לגרמנית, ספירת המילים בגרמנית תהיה בדרך כלל גבוהה בכ-45% מאשר ספירת המילים בעברית (במקרים מסוימים הכמות יכולה להיות גבוהה אף יותר מכך). ניתן לבקש הצעת מחיר גלובאלית.

עוד דברים שכדאי לקחת בחשבון

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מעברית לגרמנית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מעברית לגרמנית ללא רבב. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.