תפריט

תרגום מאיטלקית לאנגלית

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים בתרגום מאיטלקית לאנגלית. המתרגמים כולם דוברי אנגלית שפת אם, ואיטלקית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים, ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

"שירות אדיב ומהיר, תרגום איכותי- תודה"

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ניר סנטו, תמר – פיתוח טכנולוגיות

תרגום דחוף מאיטלקית לאנגלית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מאנגלית לאיטלקית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו יודעים שחומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה האיטלקית

האיטלקית שייכת לקבוצת השפות הרומאניות במשפחת השפות ההודו-אירופיות. האיטלקית היא שפת אמם של 70 מליון איש שמתוכם 58 מליון הם איטלקים החיים באיטליה. האיטלקית היא שפתה הרשמית של איטליה והיא מדוברת ב-29 מדינות נוספות. לאיטלקית יש ניבים שונים, והאיטלקית המדוברת בצפון שונה מעט מזו המדוברת במרכז ובדרום. האיטלקית המודרנית היא למעשה ניב שזכה להצלחה בכך שהפך לשפה הרשמית של שטח גדול יותר מהמחוז המקורי, כאשר הניב הזוכה הוא הניב שדובר בפירנצה.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מאיטלקית לאנגלית

  • לאיזה אנגלית לתרגם? – אנגלית היא בין השפות הדומיננטיות בעולם, ולכל מדינה הניב האנגלי שלה. הדיאלקטים העיקריים בשפה האנגלית הם: אנגלית אמריקנית, אנגלית בריטית, אנגלית קנדית, ואנגלית אוסטרלית. ההבדלים בין הניבים באנגלית מחולקים לשלוש קטגוריות: הגייה, כתיב, ואוצר מילים. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחית לתרגום איכותי.
  • עוד דברים שכדאי לקחת בחשבון – סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות שוב מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עלול להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני. תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת זקוק לעריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מאיטלקית לאנגלית. השילוב של בחירת מתרגמים קפדנית ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מקצועי – ושקט נפשי. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.