תפריט

תרגום מאיטלקית לעברית

" שירות אדיב ומהיר, תרגום איכותי- תודה"
ניר סנטו,תמר – פיתוח טכנולוגיות

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים של תרגום מאיטלקית לעברית. המתרגמים כולם דוברי עברית כשפת אם ואיטלקית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מאיטלקית לעברית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מאיטלקית לעברית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו יודעים שחומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה האיטלקית

האיטלקית שייכת לקבוצת השפות הרומאניות במשפחת השפות ההודו-אירופיות. האיטלקית היא שפת אמם של 70 מליון איש שמתוכם 58 מליון הם איטלקים החיים באיטליה. האיטלקית היא שפתה הרשמית של איטליה והיא מדוברת ב-29 מדינות נוספות. לאיטלקית יש ניבים שונים, והאיטלקית המדוברת בצפון שונה מעט מזו המדוברת במרכז ובדרום. האיטלקית המודרנית היא למעשה ניב שזכה להצלחה בכך שהפך לשפה הרשמית של שטח גדול יותר מהמחוז המקורי, כאשר הניב הזוכה הוא הניב שדובר בפירנצה.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מאיטלקית לעברית

האיטלקית שונה מהעברית במספר מובנים. האיטלקית היא שפה רומאנית הנכתבת באותיות לטיניות משמאל לימין. לעומת זאת, עברית היא שפה שמית הנכתבת באלף בית העברי מימין לשמאל. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום מאיטלקית לעברית של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מאיטלקית לעברית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מאיטלקית לעברית שהוא ללא רבב – ושקט נפשי.צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.