תפריט

תרגום מיפנית לעברית

"אני רוצה להודות על חווית שירות מדהימה ונדירה."

איילת גיר, סמנכ"ל care אסטתיקה ולייזר

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים בתרגום מיפנית לעברית. המתרגמים כולם דוברי עברית כשפת אם ויפנית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מיפנית לעברית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מיפנית לעברית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו מבינים כי חומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה היפנית

השפה היפנית נקראת ביפן גם ניהוגו. היפנית היא בת למשפחת השפות הג'פוניות. חלק מהבלשנים רואים קשר בין השפה היפנית לשפה הקוריאנית. היפנית היא שפה צירופית שמשקפת את טבעה ההיררכי של החברה ביפן – זאת באמצעות תבניות פעלים ואוצר מילים שמציין את הסטטוס החברתי היחסי של הדובר, המאזין והפרט המוזכר בשיחה. כתיבת השפה היפנית נעשית באמצעות שילוב של שלושה כתבי יד. האחד, אותיות סיניות מותאמות המכונות בשם קאנג'י, ושני כתבים הנוצרים מאותיות סיניות מותאמות, ששמם הירגאנה וקטקאנה.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מיפנית לעברית

העברית שונה מהיפנית במספר מובנים מהותיים. ראשית, העברית נכתבת באלף בית עברי שצורתו שונה מצורת האלף בית הסיני. כמו כן היפנית נכתבת מלמעלה למטה בשעה שהעברית נכתבת מימין לשמאל. כמו כן, היפנית משקפת את טבעה ההיררכי של החברה ביפן, בעוד העברית איננה משקפת סדר או מעמד חברתי כלשהם. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מיפנית לעברית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מקצועי – ושקט נפשי. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.

(Visited 21 times, 1 visits today)