תפריט

תרגום אתרים

 חוקי המשחק השתנו

לכל אורך העשור האחרון הגדילו רשתות שיווק, משרדים שונים וחנויות רבות את נפח המסחר המתבצע אונליין באינטרנט במידה רבה. עם זאת, בעלי עסקים רבים בחרו להמשיך להשקיע את משאבי השיווק בצורה שתמשוך לקוחות בצורה פיזית אל החנות, בית העסק או מטה החברה ונותרו "נאמנים" לנוחיות המוכרת שבהתנהלות העסק הפיזי תוך פנייה לקהל הלקוחות בסביבתם.
אך בעקבות המשבר העולמי שהתפרץ לאחרונה הופכת גישה זו לכמעט בלתי-רלוונטית. חוקי הריחוק החברתי הביאו לכך שהצרכנים נשארים בבית ומחייב את בעלי העסקים לפנות ללקוחות ממגזרים הדוברים שפות שונות וללקוחות במדינות שונות בחו"ל.

אתר העסק = חנות דיגיטלית בינלאומית

אם בעבר די היה באתר שיתאר פחות או יותר את העסק ויציג את מוצריו, הרי שהיום מוכרחים בעלי העסקים לערוך את השינויים הנדרשים, להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם ולהעמיד אתר אינטרנט חזק, שיהיה מעוצב היטב ויציג, יסביר וישווק את המוצרים או השירותים של העסק בצורה ברורה, בהירה ומשכנעת.
אחת הדרכים המוכחות והטובות ביותר להגדלת מאגר הלקוחות וריענון שלו הוא באמצעות פנייה לקהלים דוברי שפות שונות בארץ ובחו"ל.
כמו כן, אתר שמתהדר באפשרות לעבור בין שפות שונות לאותם עמודים, תמיד ישאיר רושם ואווירה של אמון על הלקוחות הפוטנציאליים המבקרים בו, כחברה בינלאומית הפונה לקהלים שונים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום טוב לתוכן האתר של העסק יגדיל את מאגר הלקוחות שלכם ויתאים את העסק שלכם לתהליכים הגלובליים הפוקדים אותנו.
כך תוכלו לאפשר לעסק לשגשג גם בזמנים לא פשוטים אלו ולמעשה להפוך את המשבר – להזדמנות.

לביירון ניסיון של כ-34 שנים בתרגום למגוון שפות וניסיון של למעלה מ-20 שנה בתרגום מקצועי לאתרי אינטרנט

תרגום אתרים

pixbay.com

תרגום מקצועי וממוקד

תרגום האתר מאפשר לעסק לפנות אל מגזרים וקהילות חדשים כאן בישראל ואף לפתוח את העסק אל העולם הרחב כאתר שפעיל גם בחו"ל – ולהראות שהעסק עובד ומתפקד – גם בטווח הארוך.
אחד הדברים החשובים בעבודת תרגום נכונה היא להבין את ההקשרים התרבותיים, דרכי ההתבטאות, והניואנסים הקיימים בשפות השונות ולהשתמש בהן על מנת לתווך את הטקסט אל הלקוח בצורה הטובה והיעילה ביותר, תוך שמירה ומתן דגש על שפה אינפורמטיבית ושיווקית המניעה את הלקוח לפעולה, ולא רק לקריאה.

אצלנו בביירון מקפידים לצוות את המתורגמנים הנכונים לכל פרויקט ופרויקט, מתורגמנים שלא רק שולטים בשפות השונות ומנוסים בתרגום טקסטים שיווקיים ואינפורמטיביים, אלא גם בעלי הרקע המתאים, המנוסים בתרגום לתחום ההתמחות של בעל העסק – מה שמבטיח כי המתורגמנים שלנו יידעו לא רק לתרגם את הכתוב בצורה מדויקת, אלא יוכלו לנסח נכונה את המונחים המקצועיים ולהשתמש בטרמינולוגיה המדויקת בתחומי המקצוע השונים וכך להבטיח שמידע יקר ערך לא ילך לאיבוד בתרגום.
כמו כן, המתורגמנים שלנו יידעו לזהות בעיות ניסוח בשפת המקור ולהציע תיקונים לטקסט הקיים. אנו בביירון מחויבים תמיד לעמידה בלוח הזמנים הנקבע מול הלקוח.

הודות לניסיוננו העשיר בתרגום אתרים נוכל גם לייעץ בדבר השפות השונות המומלצות עבור אתרי האינטרנט של עסקים שונים, בהתאם לתחום המקצועי ולקיחה בחשבון של מצב השווקים והביקוש עבור השירותים או המוצרים במדינות שונות בעולם ומגזרים שונים בחברה הישראלית.

קידום אורגני וממומן של האתר החדש

תרגום נכון של האתר כולל הטמעת מבנה טקסט וכותרות וכן שימוש מושכל במילות מפתח, מאפיינים שמאפשרים לעמודי האתר השונים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של האלגוריתם של גוגל לטקסטים באיכות גבוהה.
הקפדה על כללים אלו בתרגום אתרים תעניק לאתר שלכם יתרון על פני אתרים מתחרים במיקום בתוצאות החיפוש בגוגל. כמו כן, לאחר תרגום האתר, אנו מציעים שירות קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות על מנת לקדם אותו בהתאם לצרכי העסק. קידום ממומן נעשה ע"י מקדמי האתרים המומחים שלנו בצורה ש"מטרגטת" את הלקוחות הפוטנציאליים בהתאם למאפיינים שונים ברקע שלהם כמו גיל, מגדר, מגזר, תחומי עניין, הרגלי צריכה ועוד.

 

לקוחות ממליצים עלינו

 

"חברת ביירון מספקת עבור המוסד לביטוח לאומי שירותי תרגום מזה כ-8 שנים. הלקוחות שבעי רצון מן המוצרים שהחברה מספקת לנו. החברה מבצעת את עבודתה, בדייקנות ולשביעות רצוננו המלאה…
החברה תרגמה את אתר המוסד לביטוח לאומר לערבית. מדובר בהיקף של מעל 1000 דפים… שירותי התרגום ניתנים ע"י צוות מתרגמים מיומן ומקצועי של החברה".

המוסד לביטוח לאומי

 

 

"חברת שראל נסיעות וכנסים בע"מ עוסקת בתיירות נכנסת לישראל מרחבי העולם. חברת ביירון תרגמה וערכה עבורנו תרגום של אתר הבית של החברה.
האתר תורג
ם לשפות רוסית, ספרדית, גרמנית, צרפתית, הולנדית, פורטוגזית וסינית בהיקף רחב מאוד.  

החברה ביצעה עבורנו את התרגומים ע"י צוות מתרגמים מקצועי ומיומן והיא מבצעת את עבודה ברמת איכות גבוהה, בדייקנות ובמקצועיות."

שראל תיירות

 

 

"חברת ביירון נבחרה לספק לנו שירותי תרגום ועריכה לאתר האינטרנט משנת 2011.

החברה זכתה במכרז לתרגום אתר משרד הביטחון מעברית לרוסית. התרגום כולל ידיעות חדשותיות, מסמכים, תזכירי חוק ועוד
השירות ניתן על ידי חברת ביירון מקצועי נערך בזמן לשביעות רצוננו."

המשרד לביטחון פנים

 

"חברת ביירון סיפקה לנו תרגום מסודר ומדוייק של האתר מהולנדית לאנגלית ועברית בהיקף של כעשרים עמודים לכל שפה תוך שמירה על מבנה האתר.
התרגום נעשה במקצועיות ובהתאמה לשפה המקצועית הנדרשת. שינויים ועדכונים נעשו אף הם במקצועיות ומהירות ואיפשרו לנו להעלות את האתר בזמן שנקבע ללא עיקובים תוך עמידה בלוח הזמנים" 
 

אבוט שירותי רפואה

 

(Visited 4 times, 1 visits today)