תפריט

תרגום עוקב

זקוקים למתורגמן צמוד בשביל דיון בבית משפט או בכדי להבין את הלקוחות שלכם מחו"ל? המתורגמנים שלנו יהפכו את התקשורת לקלה ופשוטה יותר באמצעות תרגום עוקב מקצועי. המתורגמנים של ביירון יכולים לחסוך לכם זמן ואי-הבנות ולעזור לכם להצליח. התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר חינם.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום עוקב – הלקוחות מדברים

אנו מקפידים לבדוק את איכות העבודה שלנו בדרכים שונות. אחת הדרכים היא העברת משוב ללקוחות. תמיד נעים לקבל משוב חיובי, אך במקרה זה, זה היה תענוג מיוחד.רונית בן-יאיר מחברת סיני-ויסמן, עו"ד כתבה את הטקסט הבא בהקשר של תרגום עוקב שעשינו לחברה בה היא עובדת:

"הגענו לחברתכם באמצעות האינטרנט. הזמנו יומיים לפני דיון חשוב תרגום עוקב, השירות, שקיבלנו היה איכותי ומהיר. המתרגמת הייתה מקסימה ומאוד מקצועית. תודה!"

אנא דרג את שביעות רצונך מהנושאים הבאים בין 1-10

(10=מרוצה מאוד, 1=לא מרוצה בכלל)

דרוג 1-10

1

שביעות הרצון הכללית שלך מהחברה

10

2

שביעות הרצון שלך מאיכות התרגום

10

3

שביעות הרצון שלך מהשירות שקיבלת

10

4

שביעות הרצון שלך ממהירות השירות

10

5

שביעות רצון מטיפול בבעיות או בבקשות

10

6

האם היית ממליץ/ה עלינו ללקוחות אחרים? (נא למחוק את המיותר)

כן

 

איפה ניתן לקבל שירותי תרגום עוקב

שירותי התרגום העוקב של ביירון ניתנים מכל מקום בארץ ובעולם. יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה ועוד.

קישורים מומלצים: תרגום סימולטניקורסי אנגלית במגוון רמות

(Visited 27 times, 1 visits today)