תפריט

הדרכות

אנגלית היא השפה הנדרשת ביותר בעולם. בדף זה תמצאו מידע על הקורסים השונים שאנו מציעים באנגלית ובשפות נוספות. התוכנית של כל קורס היא גמישה, כך שהיא מותאמת ומשתנה בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ולתכנים הרלוונטיים לעולמכם. כחברה עם ותק בעולם לימודי האנגלית, אנו עובדים על פי שיטה ייחודית ואפקטיבית ללימוד אנגלית אשר התפתחה והשתפרה במשך השנים בהתאם לצרכים בשטח.

ביירון עסקים

אנגלית היא שפת העסקים של עולמנו. קורסי אנגלית עסקית המיועדים למנהלים בכירים, מנהלים בדרגי ביניים ועובדים בחברות וארגונים ישפרו את התקשורת הבינאישית בשפה האנגלית ויקדמו את הביצועים העסקיים שלכם.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

להלן מספר דוגמאות ממבחר הקורסים של ביירון. לחצו על שם הקורס בכדי לקבל פרטים נוספים

קורסי אנגלית עסקית

הדרכה באנגלית / קורסי אנגלית אלו מיועדים לאנשים שמשתמשים באנגלית לצרכים עסקיים. הקורסים מיועדים לעובדים ולמנהלים כאחד שמעוניינים לרכוש ידע מעשי באנגלית באמצעות קורסי אנגלית שיעלו את הביטחון וירחיבו את הידיעות בכל הקשור להתנהלות עם גורמים דוברי אנגלית. קורסי אנגלית אלה יאפשרו לכם להיכנס לזירה העסקית הבינלאומית ולהרחיב את חוג לקוחותיכם ואת רווחייכם. הקורסים ייתפרו בהתאם לצרכייכם ויותאמו לסדר היום שלכם. 

שיעורים פרטיים

מעוניינים להתקדם מהר וליהנות מגמישות ומיחס אישי? קורסי אנגלית אלה מציעים שיפור משמעותי באנגלית תוך זמן קצר במיוחד הודות לשיטה היחידנית. קורסי אנגלית בשיטה היחידנית של ביירון מתגאה בשיפור יעיל, מהיר ומקצועי של הידע באנגלית במגוון תחומים רחב. שימו לב! בקורסי אנגלית בשיטת אחד על אחד תזכו ליחס אישי, לגמישות ולמקצוענות בהוראת אנגלית.

קורסי אנגלית מדוברת

הדרכה באנגלית / קורסי אנגלית שמתמקדים בשיפור הביטחון העצמי, אוצר המילים ושטף הדיבור. קורסי אנגלית מדוברת מיועדים לכל אדם שמעוניין להרחיב את אופקיו ולחזק את הביטחון שלו בשימוש בשפה האנגלית בבואו לנהל שיחה. קורסי האנגלית המדוברת יביאו לשיפור מיומנויות הדיבור באנגלית ויסייעו לכם להתקדם וליהנות מרמת תקשורת טובה יותר וחלקה יותר.

מצגות באנגלית

הכול על אומנות הגשת המצגות באנגלית. מיועד לאנשים שעומדים או מעוניינים לעמוד מול קהל. קורסי הגשת המצגות באנגלית מיועדים לסטודנטים, לאנשי מקצוע, לאנשי עסקים ולבכירים. בקורסים אלה ירכשו הלומדיםאת עקרונות העמידה מול קהל, שיפור ההצגה העצמית תוך דגש על שפת הגוף ועל יסודות הנאום. בביירון תזכו ליחס אישי ותלמדו מאנשי המקצוע מיומנים שידאגו לחזק את הביטחון שלכם ולהקנות לכם כלים רבים להגשת מצגות ולעמידה מול קהל – באנגלית.

אנגלית למתחילים

לא משנה באיזה גיל – אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל! הדרכה באנגלית / קורס האנגלית למתחילים נערך באווירה נעימה ולימודית על ידי מיטב המורים שיובילו אתכם להצלחה. עם קורס האנגלית למתחילים של ביירון תשיג מקסימום תוצאות והנאה במינימום זמן.

כתיבה טכנית באנגלית

שיפור יכולת השימוש במושגים טכניים באנגלית. מיועד לאנשי מקצוע שונים. קורסי האנגלית הטכנית מיועדים לאנשים ממקצעות ההיי-טק, התעשייה והניהול, ההנדסה , האלקטרוניקה, המחשבים ועוד. בקורסי האנגלית הטכנית תלמדו קריאה, כתיבה ושיחה של טקסטים טכניים באנגלית. בכל קורסי האנגלית הטכנית יושם דגש על שימוש נכון במינוחים טכניים, מיומנויות קריאה וכתיבה של טקסט טכני כגון מסמכי אפיון, מדריכי הפעלה ועוד. בואו ליהנות מצוות מורים מיומן, מסטנדרטים גבוהים ומניסיון של שנים.

סמינרים באנגלית

אורך סמינר הוא מספר ימים בודדים בהם יש כמות שעות גדולה ובה מועבר החומר באינטנסיביות. סמינרים מתאימים לאלו המעוניינים לקבל מידע באופן מרוכז ולקדם יכולות ממוקדות באנגלית. לאחרונה ביירון העבירה 22 סמינרים בחברת אלעל.

קורסי אנגלית לאנשי אדמיניסטרציה

קורסי אנגלית אלו מיועד לאנשי אדמיניטרציה שצריכים לשפר את האנגלית כחלק מעבודתם. קורס אנגלית לאנשי אדמיניסטרציה מאפשר לשלב לימודים עם עבודה לאנשים שמעוניינים לשפר ולייעל את כישוריהם המקצועיים בסביבת משרד. קורסי אנגלית לאנשי אדמינסטרציה שמים דגש על לימוד אנגלית בתחומים כגון: תקשורת ארגונית, נושאי ניהול ושיווק, יושם דגש על שיפור היכולת המילולית כמו גם התכתובת, התקשורת בין אישית, העסקית ועוד.