תפריט

אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית של ביירון ילווה אתכם בכל דרככם העסקית ויעניק לכם יתרונות חשובים. הוכח מחקרית: שיפור השליטה באנגלית תורם לביטחון העצמי בעבודה.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

לימוד חווייתי: מורים שכיף ללמוד איתם

מורים מקצועיים: שפת אם אנגלית וניסיון מוכח בהוראה

יחס אישי: מורה אחד שמקדם אותך לאורך כל הקורס

לימוד ממוקד: יעדים והישגים מובטחים בכתב

קורס אנגלית עסקית עושים רק במקום עם המלצות

קורס לאנגלית עסקית זה מיועד לאנשים הנחשפים ללקוחות מעולם העסקים הבינלאומי ומעוניינים לחזק את המיומנויות ואת הביטחון בשימוש בשפה. בקורס תלמדו מושגים עסקיים באנגלית, כלים לשימוש בשפה ולא פחות חשוב – גישות תרבותיות לתקשורת בעסקים שנדרשות והכרחיות בעולם העסקים.

שיפור יכולת ניהול משא ומתן באנגלית

כמעט בכל יום אנו נדרשים לנהל משא ומתן, בפרט בהזדמנויות עסקיות. ניהול המשא ומתן באנגלית יכול להיות קשה אף יותר. בקורס לאנגלית עסקית תלמדו איך להציג את עמדתכם מתוך הפגנה של שליטה ושל ביטחון בשימוש בשפה זרה. כמו כן נעניק לכם כלים להתמודד בהצלחה רבה גם במצבים שבהם ייתכנו קשיים ביצירת קונצנזוס מלא והרמוניה ביניכם לבין הלקוח שלכם.

הגשת מצגות עם ביטחון בשפה האנגלית

סובלים מפחד במה? חוששים לדבר בפני קהל בשפה האנגלית? קשה לכם להתמודד עם אנגלית עסקית? קורס אנגלית עסקית של חברת ביירון יעניק לכם כלים להפחתת החרדה, נשפר את הביטחון העצמי שלכם ונוביל אתכם לידי הגשת מצגת מרשימה ומשכנעת. יתרה מכך, נדאג לכך שתיהנו מכך – באמצעות סימולציות.

כתיבת מכתבים עסקיים בשפה זורמת

כתיבת מכתבים ומזכרים, במיוחד כאשר מדובר על אנגלית עסקית, דורשת אוצר מילים נרחב, ידיעת הדקדוק, האיות, הפיסוק וכדומה. בקורס זה תוכלו ללמוד כל זאת ועוד בשילוב עם כלים יישומיים ועם תרגול שייקלו עליכם לכתוב את המכתב העסקי הבא שלכם באנגלית.

ישיבות ופגישות עבודה בשפה זרה

איך לקבל את פני המוזמנים בשפה האנגלית? איך לדבר באנגלית בצורה ישירה? מה אומרת שפת הגוף ביחס לשפה? לדוגמה, בפגישת עבודה עם איש עסקים יפני חשוב להיות רשמיים, לעמוד זקוף ולא להשתחוות בחזרה אלא רק להניד ראש. בביירון תלמדו על התרבות ועל המנהגים של אנשי העסקים שעימם אתם מתעתדים לעבוד.

יצירת שיחה חברתית קולחת

בקורס לאנגלית העסקית נשפר את מיומנויות השיחה החברתית שלכם באנגלית ואת הבנת הנשמע. היכולת לנהל שיחות בשפה אנגלית מתוך שמירה על שטף הדיבור ועל רמה גבוהה היא הכרחית לקיום עסקים בינלאומיים. לשיחות חולין תפקיד חשוב ביצירת התקשורת הבינאישית והחברתית, שכן הן מהוות דרך בלתי רשמית להבעת דעה ולהחלפת רעיונות ומחשבות. בקורס תלמדו שיטות וכלים לניהול שיחת חולין בשפה אנגלית. כמו כן תלמדו כיצד לנצל את השיחה בשפה האנגלית על מנת להעניק ערך מוסף לחברה שאתם מייצגים.

אנגלית עסקית עם מיטב המורים

דגש מיוחד מושם בקורס לאנגלית עסקית על שימוש פעיל במונחים בשפה האנגלית ועל הבנת מסמכים מעולם התוכן העסקי שלכם. מיטב המורים יתרגלו איתכם מצבים מגוונים שבהם תשתמשו באנגלית עסקית. שיפור יכולת ניהול משא ומתן, שיחות ועידה, מצגות, כתיבת מכתבים עסקיים, ישיבות ופגישות עבודה, שיחות חולין ושיחה חברתית יקנו לכם ביטחון עצמי בשימוש בשפה האנגלית. בסופו של דבר, ילווה אתכם קורס אנגלית עסקית זה בכל דרכם העסקית ויעניק לכם יתרונות חשובים מול המתחרים בארץ ובעולם. התקשרו עכשיו ונספר לכם עוד מדוע חברות מובילות בישראל בוחרות בביירון ללימוד אנגלית עסקית, וכיצד הקורס ישפר לכם את שטף הדיבור והביטחון באנגלית.

קישורים מומלצים: תרגום אתראנגלית עסקית, מידע כללי על אנגלית עיסקית, אנגלית לימודקורס אנגליתלימודי אנגלית