תפריט

שיטות הלימוד

לימוד באופן פעיל

התלמידים שלנו משתמשים באנגלית באופן פעיל החל מהשיעור הראשון. שימוש פעיל בשפה האנגלית במשך השיעורים בקורס האנגלית מגביר את הביטחון העצמי של התלמידים.שיטת הלימוד שלנו היא אחת הסיבות העיקריות מדוע בוחרים בביירון.

אנשים שונים מתמודדים באופן שונה עם לימודי האנגלית. המורים שלנו מחפשים כל הזמן את הדרך הטובה ביותר ללימוד אנגלית שתתאים את עצמה ללומד. כך תוכלו להפיק את המקסימום ותזכו לחוויית למידה בלתי נשכחת וללמידת אנגלית בסביבת לימודים דינאמית שמעוצבת בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ולתרבות הישראלית. לימוד אנגלית באופן חווייתי באווירה נעימה משפר את תוצאות הטמעת השפה האנגלית.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תכנים מקצועיים

תכני הלימוד הם עניין מרכזי בכל קורס אנגלית מוצלח. התכנים שלנו מבוססים על שילוב של חומר אקדמי ברמה גבוהה עם נגישות ובהירות המותאמים לרמה שלך באנגלית בכל רגע נתון. מיטב המורים והיועצים לאנגלית עובדים בשבילנו ושוקדים ללא הרף לעדכן את התכנים הנלמדים בקורסי האנגלית בהתאם לצורכי הלומד ובהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות.

תחומי העניין שלך

התאמת חומר הלימוד באנגלית וקישורו לתחומי העניין וההנאה של הלומדים הוכחה כשיטה אשר מובילה ללימוד אנגלית יעיל יותר. הלימוד בקורסים שלנו מתייחס למצבים אמיתיים בהם תתקלו בחיי היומיום. חשוב לנו שחווית לימוד האנגלית תהפך להנאה ולאתגר.

יחס אישי

ביירון מבטיחים לכם מורה פרטי ללימוד אנגלית, שיצעד אתכם יד ביד לאורך כל הקורס וילווה אתכם במסירות בעת תהליך הלמידה. אנחנו נשקוד להתאים לכם מורה אישי לאנגלית שיתאים לסגנון הייחודי שלכם ולסדר היום הספציפי שלכם.

קורס שמגיע עד אליכם

רק המורים לאנגלית שלנו מגיעים עד אליכם! לימוד אנגלית במיקום שנוח לתלמיד מאפשר פיתוח תוכנית לימודים יעילה, באווירה נינוחה, והוכח כמניב שיפור משמעותי יותר בקרב הלומדים. לימוד אנגלית במסגרת קורסי אנגלית במיקום שנוח לכם יפטור אתכם מנסיעות ומפקקים ויחסוך לכם זמן יקר.

 

קורסי אנגלית

בקורסי האנגלית אנו עושים שימוש באמצעיי עזר (אינטרנט, קלטות שמע, עיתונים ומאמרים באנגלית) שמגוונים את תהליך למידת האנגלית ופועלים על החושים השונים. דבר זה תורם רבות לשינון השפה. לימוד האנגלית באופן חווייתי משפר את יכולות התלמיד להשתמש בידע שרכש בקורס בחיי היומיום שלו.