תפריט

שאלות נפוצות בלימוד אנגלית

בדף זה תמצאו תשובות לשאלות נפוצות ששואלים אותנו לגבי קורסים באנגלית

האם יש לכם ספר המלווה את הקורסים באנגלית?

אנחנו מרכיבים תוכניות ייחודיות לצרכים הספציפיים של התלמידים שלנו, ונעזרים בספרים מהוצאות חשובות כגון אוקספורד וקיימברידג'. אנחנו משתמשים בחומרים מקוריים כאשר אנו מנסים לפתור בעיות שקשורות לתרבות הישראלית. ההחלטה באילו ספרים, קלטות, תוכנות או אמצעי עזר אחרים להשתמש 'מתקבלת רק לאחר הכרות עם צרכיו הספציפיים של הלקוח.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תוך כמה זמן אוכל לדבר בביטחון?

הדבר תלוי ביכולות של התלמיד ובנכונותו להשקיע ולתרגל, באינטנסיביות של השיעורים וכמובן גם במקצועיותו של המורה ובכימיה שביניהם. לאחר הראיון והמפגש הראשון אנו מגדירים מהי הרמה שלך ולאיזו רמה אנו צופים שתגיע.

איך כדאי יותר ללמוד אנגלית עם מורה או דרך תוכנות מחשב ואינטרנט?

הלימוד עם מורה מנוסה יכול לקדם אותך במידה הרבה ביותר. חשוב לשמוע את המורה, וחשוב שהמורה ישמע אותך. רק כך ניתן לפתור את האתגרים העומדים בפניך ולהתאים את שיטת הלימוד והתוכן לצרכים שלך.

מהו היקף הלימודים המומלץ על ידיכם?

הדבר אינדיווידואלי מאוד. יש אנשים שמתקדמים מהר יותר מאחרים. בדרך כלל אנחנו ממליצים על היקף קורס של 40 שעות אקדמאיות. לאחר שנאבחן מהם הצרכים הספציפיים שלך תינתן המלצה לגבי היקף הלימודים.

מהי תוכנית הקורס?

ניתן לצפות בקורסים השונים שלנו בדף הקורסים ולהתרשם מההיצע ומהתוכנית הכללית. יש לזכור כי בחלק מהמקרים אנו ממליצים לשלב תכנים ממספר קורסים בכדי ליצור תוכנית שתותאם במיוחד בשבילך.

מתי אפשר להתחיל את הקורס?

אנחנו פותחים קורסים באנגלית ובשפות נוספות לעיתים תכופות. לרוב תוכל להירשם לקורס שנפתח תוך ימים ספורים מרגע ההחלטה שלך ללמוד בביירון .

מיהם המורים איתם אתם עובדים?

אנו מתגאים במיוחד במורים שלנו. הם מנוסים מאוד, אקדמאים, דוברי שפת אם של השפה אותה הם מלמדים, בעלי חוש הומור ומעוף שנעים להיות במחיצתם. המורים שלנו הם המנוע שמאחורי ההצלחה שלנו.

היכן אתם מלמדים?

ביירון ממוקמים ביבנה ומעבירים קורסים בכל רחבי הארץ.

כמה זמן אתם פועלים בתחום השפות?

חברת ביירון קיימת מאז 1987. מר ביירון, מייסד החברה, פיתח שיטה ייחודית ללימוד קורסים באנגלית בפרט ובשפות בכלל, שהביאה אלפי תלמידים לשיפור משמעותי, למצוינות ולהצלחה.

(Visited 3 times, 1 visits today)