תפריט

אנגלית מדוברת

הקניית ביטחון עצמי ושטף דיבור

אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם והשפעתה ניכרת בכל תחומי החיים. בואו ללמוד אנגלית מדוברת, שיפור הדיבור באנגלית מובטח!

מיומנויות אנגלית מדוברת

קורס אנגלית זה מיועד לאנשים המנהלים קשר שוטף עם דוברי אנגלית, לאנשי עסקים מתחומים שונים ולכל המעוניין לשפר את יכולותיו באנגלית. מטרת הקורס היא להגביר את הביטחון העצמי ואת שטף הדיבור באנגלית ולהקנות אוצר מילים עשיר המתאים לעיסוקכם ולעולמכם. בהתאם לקצב שלכם ולמערכת השעות הנוחה לכם יעצבו עבורכם מיטב המורים קורס באנגלית מדוברת שיעשיר את ידיעותיכם בשפה, יאפשר לכם להרחיב את גבולות עסקיכם ויסייע לכם לשפר את התקשורת בשפה האנגלית.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ללמוד תרבות

בקורס תלמדו על התרבות של דוברי השפה הזרה שעימם אתם מתמודדים. יוצגו בפניכם הבדלי התרבויות וכן דרכים להימנע מאי-הבנות נפוצות הנובעות מהבדלים אלו. בקורס יושם דגש על למידת ביטויים מיוחדים ונפוצים החיוניים לתקשורת עם דוברי השפה הזרה.

שיפור הדיבור באנגלית והתקשורת העסקית

בקורס ניתן לשלב מודולים המיועדים ללקוחות עסקיים מתוך קורס האנגלית העסקית. מודולים אלו עוסקים בניהול שיחות ועידה בינלאומיות ובהשתתפות בהן וכן בהצגת החברה ומוצריה באופן משכנע באנגלית. כמו כן יושם דגש על הגשת מצגות באנגלית, על ניהול ישיבות באנגלית ועל הדמיית מפגשים עסקיים באנגלית.

ללמוד אנגלית מדוברת

בואו ללמוד אנגלית מדוברת במגוון רחב של נושאים שמעבירים מורים איכותיים בשיטה ייחודית ללימוד אנגלית. התקשרו עכשיו ונספר לכם מדוע חברות מובילות בישראל בוחרות בביירון.

קישורים מומלצים: לימוד אנגליתאנגלית מדוברתאנגלית דיבוראנגלית שיחהשטף דיבור באנגלית