תפריט

תמלול

התמלול בחברת ביירון מבוצע עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, חברות, עיריות, חברות ביטוח ועוד.

חברתנו מתמחה בתמלולים מקצועיים, הן מהאזנות סתר, הקלטה איכותית, והן תמלול עבור ישיבות דירקטוריון, ישיבות מועצה לעיריות וכו'

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

הצוות שלנו בנוי ממתמללים אשר נבחרים בקפידה, תהליך בקרת האיכות ומהירות התמלול מקנים ללקוחות שלנו שקט ונפשי. השילוב של

 שירותי תמלול מהירים ומקצועים ומחיר תחרותי מסביר מדוע בוחרים בביירון (ראו את ההמלצות עלינו).

בין לקוחותיהם של שירותי התמלול של ביירון תוכלו למצוא ארגונים גדולים ומכובדים כמו מכון ויצמן למדע, אוניברסיטת תל אביב, משרדי עורכי דין, הגרעין, עירית שדרות, מכון היין ועוד). חברת ביירון מעסיקה מתמללים מקצועיים וכן מספקת שירותי הקלטות אשר הולכים יד ביד עם שירותי התמלול.

תמלול מהיר

ביירון דואגים לספק לכם שירותי תמלול מהירים ביותר. המהירים ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת החומר המתומלל בחזרה אליך. במידת הצורך ובהתאם לדחיפות התמלול, ניתן לחלק את העבודה בין כמה מתמללים.

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שחומרים מסוימים המיועדים לתמלול עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, סודות מסחריים, מידע על החברה שלך וכדומה. במסגרת שירותי התמלול שלנו, כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

שפות תמלול

חברתנו מתמחה במיוחד בתמלול משפטי מכל שפה שהיא. ולתרגומה לעברית.
התמלול ותרגום מבוצע ע"י מתרגם מקצועי אשר מתמלל ומתרגם את הטקסט ב one shot. 

ז"א שמיעת ההקלטה מתבצעת בשפת המקור ותמלולה מתבצע בשפת היעד.

אישור נאמנות למקור

חשוב לנו שהתמלול שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המידע של ההקלטה על כל רבדיה. המתרגמים והמתמללים שלנו שואפים לדיוק רב ולנאמנות למקור.

חלק מהלקוחות שלנו מציגים את התמלולים בבתי משפט. במידת הצורך, אנו מספקים אישור נאמנות למקור. אנו מקפידים לבקש מחיר נוח ותחרותי ביחס לשוק. במקרים של תמלול כמות חומר גדולה אנו מעניקים הנחה נוספת.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר חינם. לחצו כאן לקריאת המלצה על שירותי תמלול.

קישורים נוספים: הקלטות ותמלולתוכנת תמלול חינמיתתרגום סימולטנימערכת הדרכה אלחוטית