תפריט

תמלול הקלטות

שירותי ההקלטות

חברת ביירון נוסדה בשנת 1987 ומתמחה במגוון רחב של שירותים הכוללים, מלבד שירותי תרגוםלימוד שפות וכתיבה טכנית, גם שירותי הקלטות ותמלול. החברה מעסיקה את מיטב המומחים בתחום ההקלטות. ההקפדה היתרה על שימוש בציוד האיכותי ביותר (דיגיטלי ואנלוגי, באיכות גבוהה לסינון רעשים) מאפשרת לנו להפיק את המיטב גם בסביבת עבודה שאיננה סביבת הקלטה אופטימלית. כמו כן,  הרקע הטכני והניסיון של המקליטים של חברת ביירון מאפשר לנו להקנות ללקוח הקלטה מקצועית עם שקט נפשי. חברת ביירון בעלת שירותי הקלטות הכוללים הקלטות דיונים בבתי משפט, ישיבות דירקטוריון, בוררויות, כנסים, ישיבות מועצות, וועדים, ועוד. בין לקוחותיה של ביירון תמצאו ארגונים גדולים ומכובדים כמו מכון ויצמן למדע.

שירותי תמלול

ההקפדה בבחירת המתמללים האיכותיים ביותר ותהליך בקרת האיכות של חברת ביירון מקנים ללקוחות שלנו שקט נפשי, ועבודה מקצועית. חברת ביירון שמה דגש עלאיכות התמלול (כתיבה נכונה והגהה ) יחד עם עמידה קפדנית בלוח הזמנים ושמירת הסודיות של לקוחותינו. שירותי תמלול אצל חברת ביירון כוללים תמלול לשפות שונותולכל סוגי ההקלטות. תמלול פרוטוקולים של דיוני בתי משפט, בוררות, וועדות, שירותי הקלטות סתר, חקירות וראיונות, ותמלול סימולטני של ישיבות וכנסים של חברות פרטיות וציבוריות, שמציג לקהל את מה שהקהל שומע בזמן אמת.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

על מנת להצטרף למועדון הרחב של לקוחות פרטיים וציבוריים אשר כבר מרוצים משירותיה האיכותיים של חברת ביירון, צור עמנו קשר לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר חינם.

לחצו כאן לקריאת המלצה על שירותי תמלול אצל חברת ביירון.

קישורים מומלצים: תרגום משפטיתמלולתוכנת תמלול חינמית

(Visited 10 times, 1 visits today)