תפריט

הדרכה אלחוטית

I suggest to every travel agent that I work with, the use of Byron's audio systems. It makes guide's explanations easier, and without any doubts the tourist love it. Gershon  Priewer, Travel Guide

חברת ביירון מובילה בתחום השכרת מערכות הדרכה אלחוטיות למגוון מטרות. מערכות אלו הן אידיאליות למטיילים בארץ ובחו"ל, להדרכות של אורחים מחו"ל, למפעלים ובשטח, לסמינרים וכן לתרגום סימולטני בכנסים ובסיורים. הציוד מקצועי והשירות ידידותי, אמין ומהיר.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

מערכת שמע אלחוטית להדרכה

אם אתם שוקלים לשכור מערכת הדרכה אלחוטית, מומלץ להתייעץ עם היועצים הטכנולוגיים של חברת ביירון. הם יתאימו לכם פתרון שיענה על צורכיכם הטכנולוגיים והלוגיסטיים בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. ללקוחות שונים יש צרכים שונים, ולאלו הזקוקים להדרכה לטיולים, הדרכה לסיורים והדרכה לקבוצות בארץ ובחו"ל, יש לעתים דרישות שונות מאוד. גודל הקבוצה, משך ההדרכה, כמות המטיילים בסביבה והשימוש במספר מערכות בו-זמנית, כל אלו הם רק חלק מהקריטריונים לבחירת הפתרון האידיאלי לכל לקוח.

יתרונות השימוש במערכות ההדרכה של ביירון

למערכות של ביירון יש כמה יתרונות חשובים:

  • גודל הקבוצה אינו מהווה מכשול ואיננו דורש מהמדריך מאמץ מיוחד בעת הדיבור וההדרכה.
  • חברת ביירון מלמדת את המדריך כיצד לתפעל את הציוד ומתאמת איתו את כל פרטי האיסוף ומסירת הציוד. הציוד קל לתפעול ואיננו מצריך ידע טכני או מומחיות כלשהי.
  • במקרים שבהם יש כמה טיולים בו-זמנית (אופייני לערים כמו ירושלים בתקופות שיא התיירות), קל למדריכים לדבר וקל למטיילים לשמוע, גם במקומות סואנים, רועשים ופתוחים.
  • הציוד הוא בעל ערוצים רבים וכך נמנעות הפרעות של מערכות דומות המופעלות על ידי מדריכים אחרים במקביל.
  • מנהלי הטיולים יכולים להיעזר בשירותי מדריכים שאינם בהכרח בעלי קול חזק, אך בעלי יתרונות אחרים.
  • המחיר שווה לכל נפש.

מידע על מערכת הדרכה אלחוטית להדרכת קבוצות מטיילים

ללקוחות של ביירון יש ראש שקט, כי הם מקבלים את הציוד האיכותי ביותר ואת השירות המקצועי ביותר. הם יכולים לתקשר ללא הפרעות ובאיכות אופטימלית. המדריך מדבר ומשדר את המידע באמצעות משדר עם מיקרופון צווארי או "מדונה". כל מטייל מקבל מקלט עם אוזניות. הלקוח מקבל מספר מקלטים המשמשים כרזרבה.

מערכת הדרכה אלחוטית תומכת בעבודה במקביל בשישה עשר ערוצי שידור. כך יכולות מספר קבוצות לקבל הדרכה או הדרכות באותו אתר במקביל. נדגיש כי רדיוס הקליטה של המכשירים הוא כ-70 מטר, ולכן מאפשר למשתתפים לשמוע את המדריך גם ממרחק.

שירותים נוספים למטיילים ולמסיירים

שימו לב! ניתן להזמין שירות של מתורגמן או מתורגמנים בשפות רבות תוך כדי הסיור. אתם מוזמנים לקרוא עוד על שירותי תרגום סימולטני ושירותי השכרת ציוד לתרגום סימולטני של ביירון.

אם אתם נוסעים לפגישות עסקים בחו"ל, חברת ביירון יכולה לספק לכם מתורגמן מהארץ או מתורגמן מקומי, בנוסף לציוד האלחוטי.

צרו איתנו קשר עכשיו כדי לשמוע עוד על מערכת הדרכה לקבוצות, מערכת הדרכה אלחוטית לטיולים, מערכת הדרכה אלחוטית לסיורים וסוגי אוזניות להדרכה.

קישורים מומלצים: לימודי אנגלית ושפות נוספותשירותי תמלוללוקליזציה