תפריט

תרגום מפורטוגזית לאנגלית

"שירות אדיב ומהיר, תרגום איכותי- תודה!"

ניר סנטו, תמר – פיתוח טכנולוגיות

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים בתרגום מפורטוגזית לאנגלית. המתרגמים כולם דוברי אנגלית כשפת אם ופורטוגזית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מפורטוגזית לאנגלית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מפורטוגזית לאנגלית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו יודעים שחומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה הפורטוגזית

פורטוגזית, או בשמה האחר פורטוגלית, היא השפה המדוברת בפורטוגל ובחלק מהקולוניות שלה בעבר. הפורטוגזית מדוברת כיום על ידי 200 מיליון בני אדם בערך, ורוב דוברי הפורטוגזית חיים בברזיל. מעניין לציין שבשנת 1996 הוקמה קהילת המדינות דוברות הפורטוגזית ששמה למטרה להגביר את שיתוף הפעולה בין המדינות ששפתן ותרבותן מבוססות על השפה הפורטוגזית. הפורטוגזית קרובה ביותר לגליסיאנית, וניתן לומר שמבחינה מורפולוגית ותחבירית הפורטוגזית מהווה דוגמא לשפה רומאנית שהתפתחה כמעט ללא השפעה של הלטינית הוולגארית. לפורטוגזית שני ניבים עיקריים – פורטוגזית אירופית ופורטוגזית ברזילאית – כאשר ההבדלים ביניהם מתבטאים בהגיית העיצורים והתנועות.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מפורטוגזית לאנגלית

לאיזו אנגלית לתרגם?

אנגלית היא בין השפות הדומיננטיות בעולם, ולכל מדינה הניב האנגלי שלה. הדיאלקטים העיקריים בשפה האנגלית הם: אנגלית אמריקנית, אנגלית בריטית, אנגלית קנדית ואנגלית אוסטרלית. ההבדלים בין הניבים באנגלית מחולקים לשלוש קטגוריות: הגייה, כתיב ואוצר מילים. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

סוג הטקסט

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מפורטוגזית לאנגלית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מקצועי – ושקט נפשי. צרו איתנו קשר עכשיולקבלת הצעת מחיר חינם.

(Visited 17 times, 1 visits today)