תפריט

תרגום מרוסית לעברית

"בשם משפחת שליט ברצוני למסור תודה מיוחדת לכל הצוות הנפלא שלכם על העבודה המקצועית והמהירה."

אפרת ולנסי- אתר המאבק למען גלעד שליט

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

ביירון שירותי תרגום מעסיקה צוות מתרגמים מומחים בתרגום מרוסית לעברית. המתרגמים כולם דוברי רוסית כשפת אם ועברית ברמת שפת אם, ובעלי היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות. זו הסיבה שגופים כמו בנק לאומי, משרד המשפטים ולקוחות נוספים בוחרים בביירון ומקבלים תרגום בראש שקט. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום דחוף מרוסית לעברית

אנו ערוכים לספק לכם תרגום דחוף מרוסית לעברית "מהיום להיום" למגוון סוגים של טקסטים.

מתרגמים מומחים

ביירון שירותי תרגום מקפידה להתאים מתרגם עם ניסיון בתחום של הטקסט המתורגם. אנו יודעים שחומרים רפואיים חייבים להיות מתורגמים על ידי מתרגם מעולם הרפואה. דבר זה נכון גם לתחום המשפטי ולתחומים מקצועיים וטכניים נוספים.

השפה הרוסית

הרוסית היא שפה סלאבית מזרחית השייכת לקבוצת השפות הסלאביות במשפחת השפות ההודו אירופיות. הרוסית היא שפתה הרשמית של רוסיה, והיא השפה הסלאבית המדוברת ביותר. באירופה ישנם, לפי ההערכות, 277 מליון דוברי רוסית, ומתוכם 167 מליון דוברי רוסית כשפת אם. הדקדוק וההגיה של השפה הרוסית דומים לאלו של הבלרוסית והאוקראינית הנחשבות לשפות שכנות. הרוסית התקנית מבוססת על הדיאלקט המדובר במוסקבה וסביבתה.

דברים שחשוב לזכור על תרגום מרוסית לעברית

העברית שונה מהרוסית במספר היבטים. ראשית, הרוסית היא שפה סלאבית מזרחית הנכתבת באלף בית הקירילי שצורתו שונה מהאלף בית העברי. כמו כן, ברוסית קיים מין ניטרלי שאיננו קיים בשפה העברית. מעבר לכך, יש לזכור שהעברית המדוברת בחיי היום-יום שונה מהניב התנכ"י, ויש לקחת עובדה זו בחשבון במהלך עבודת התרגום. לצוות המתרגמים בחברת ביירון יש היכרות מעמיקה עם התרבות הזרה והדבר ניכר באיכות התרגומים. הבקיאות בסוגי טקסטים שונים וההיכרות המעמיקה עם התרבויות השונות הכרחיות לתרגום איכותי.

סוגים שונים של טקסטים דורשים התייחסות מצד המתרגם. כאשר אתם מעבירים לנו את החומר, חשוב שתציינו מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. דוגמאות: תרגום של שירה עשוי להיות יותר חופשי מאשר תרגום של חומר טכני; תרגום לצורך פרסום מאמר בכתב עת מצריך עריכה יסודית, בניגוד לתרגום של מאמר לצורך הבנת הנקרא.

קבלו הצעת מחיר חינם וראש שקט

אנו נדאג שמתרגמים מקצועיים מתחום הטקסט שלכם יתרגמו לכם את המסמך מרוסית לעברית. השילוב של ברירה קפדנית של מתרגמים ותהליך בקרת האיכות של ביירון שירותי תרגום מקנה ללקוחות תרגום מקצועי – ושקט נפשי. צרו איתנו קשר עכשיולקבלת הצעת מחיר חינם.

(Visited 27 times, 1 visits today)