תפריט

בולגרית

תרגום בולגרית מקצועי

ברת ביירון מאמינה כי תרגום בולגרית איכותי משמעותו: תרגום מקצועי מדויק אשר מעביר את המסר המקורי (גם בתרגום לבולגרית וגם בתרגום מבולגרית) באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מודעות לשילוב עדין זה הוא מה שיוצר לביירון ערך מוסף ומה שגורם ללקוחות לחזור אלינו שוב ושוב.

צוות המתרגמים

חברת ביירון מספקת שירותי תרגום מעברית לבולגריתתרגום מבולגרית לעבריתתרגום מאנגלית לבולגרית ותרגום מבולגרית לאנגלית. אנו מעסיקים רק אחוז קטן מהמתרגמים שפונים אלינו. חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו כאלו שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. בקיצור, אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום לעברית

הכירות מעמיקה של תרבות בולגריה דרושה גם במקרה של תרגום מבולגרית לעברית וכן תרגום מבולגרית לאנגלית. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון, משמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי, לרוב לא יכולות להיות מתורגמות באופן פשטני. תרגום בולגרית אשר לוקח בחשבון את התרבות של שפת היעד ושפת המקור הוא העירבון שלכם לאיכות ולתקשורת אמיתית.

מהירות

מכיוון שהמתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב, אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה. אנו ערוכים לספק תרגום דחוף במידת הצורך. אנו מקפידים להתאים לסוג הטקסט את המתרגם בעל המומחיות המתאימה. דבר זה משפיע על המהירות, ולא פחות חשוב, על האיכות.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. יש אפשרות גם לקבל עריכה לשונית כפולה על ידי שני עורכים שונים. דבר זה מתאים במיוחד לתרגום אשר מטרתו, לא רק הבנת החומר, אלא ליטוש ופרזנטציה מדויקים ומאוד איכותיים.

תרגום בולגרית עם ראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, בקרת איכות, וניסיון רב בתרגום בולגרית, מקנים ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגומים שהם יקבלו הם הכי איכותיים  שניתן להשיג היום בשוק. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

קישורים מומלצים: מדוע לבחור בחברת תרגומים?, אזרחות בולגריתבולגריה, תרגום מאנגלית לעברית