תפריט

יפנית

חברת ביירון תרגומים מאמינה כי תרגום יפנית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מודעות לשילוב עדין זה הוא מה שמקנה לביירון ערך מוסף ומה שגורם ללקוחות לחזור אלינו שוב ושוב. אנו מספקים תרגום יפנית לעבריתתרגום עברית ליפניתתרגום אנגלית ליפניתתרגום יפנית לאנגלית ותרגום יפנית בשפות נוספות.

צוות המתרגמים

חברת ביירון מספקת שירותי תרגום מקצועיים ומהירים ביפנית. אנו מעסיקים רק אחוז קטן מהמתרגמים שפונים אלינו. חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו כאלו שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. בקיצור, אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרבות יפן

יפן היא מדינה הנמצאת בהתפתחות אדירה. מתרגם איכותי חייב להכיר את תרבות יפן על בוריה בכדי לבצע תרגום ביפנית. אנו לא מתרגמים מילים – אנו מתרגמים משמעות. בכדי שתרגום יהיה איכותי חשוב לדעת איך משפט יתקבל בהקשר התרבותי המתאים.

תרגום מעמיק ומקצועי

על מנת לתרגם יפנית, דרושה היכרות מעמיקה עם תרבות יפן. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי, לרוב לא ניתן לתרגם באופן פשטני. תרגום יפנית אשר לוקח בחשבון את התרבות של שפת היעד ושפת המקור הוא העירבון שלכם לאיכות ולתקשורת אמיתית.

תרגום מהיר

מכיוון שהמתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב, אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה וערוכים לספק תרגום דחוף במידת הצורך. אנו מקפידים להתאים לסוג הטקסט את המתרגם בעל המומחיות המתאימה. דבר זה משפיע על המהירות, ולא פחות חשוב, על האיכות.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. דבר זה מתאים במיוחד לתרגום אשר מטרתו לא רק הבנת החומר, אלא גם ליטוש ופרזנטציה מדויקים ואיכותיים ביותר.

תרגום יפנית עם ראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות קפדנית וניסיון רב בתרגום יפנית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגום שהם יקבלו הוא הכי איכותי שניתן להשיג היום בשוק. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל שאלה, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

 

(Visited 21 times, 1 visits today)