תפריט

תאית

תרגום תאית מקצועי ומהיר

חברת ביירון מאמינה כי תרגום תאית (תאילנדית) איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם, כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מודעות לשילוב עדין זה הוא מה שמקנה לביירון ערך מוסף ומה שגורם ללקוחות לחזור אלינו שוב ושוב. אנו מספקים תרגום תאית לעברית, תרגום עברית לתאית, תרגום אנגלית לתאית ותרגום תאית לאנגלית.

צוות המתרגמים

אנו מעסיקים רק אחוז קטן מהמתרגמים שפונים אלינו. חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו כאלו שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרבות תאילנד

התרבות התאית היא תרבות עתיקת יומין. האם ידעתם כי בתרבות התאית מייחסים חשיבות גבוהה לראש (הנחשב לאיבר מקודש) ובזים לכף הרגל? בשל כך, ליטוף ראש (אפילו של ילד) עשוי להיחשב כפעולה פוגענית והפניית כף הרגל לפסל בודהה או לאדם כלשהו מהווים עלבון גדול.

מעמדו ההיררכי של אדם נקבע לפי גילו, מינו ומעמדו הכלכלי (בסדר זה). בראש פירמידת הכבוד בתאילנד נמצא בית המלוכה, והתאים מצפים כי גם זרים (המכונים 'פלאנגים') ישמרו על כבוד בית המלוכה.

התאים מאמינים בצחוק ובהומור ונוהגים להקניט ולצחוק איש על רעהו. הם גם נוטים לצחוק מתוך מבוכה, דבר העלול להתפרש, בטעות, ע"י מערביים כזלזול. מילת מפתח בתאית היא "סאנוק", מילה המבטאת הומור ובדיחות דעת.

תרגום תאית איכותי ומקצועי

תרגום מקצועי בשפה התאילנדית דורש היכרות מעמיקה עם תרבות תאילנד. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא ניתן לתרגם באופן פשטני. תרגום תאית אשר לוקח בחשבון את התרבות של שפת היעד ושפת המקור הוא העירבון שלכם לאיכות ולתקשורת אמיתית.

תרגום מהיר

מכיוון שהמתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב, אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה וערוכים לספק תרגום דחוף במידת הצורך. אנו מקפידים להתאים לסוג הטקסט את המתרגם בעל המומחיות המתאימה. דבר זה משפיע על המהירות, ולא פחות חשוב, על האיכות.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. דבר זה מתאים במיוחד לתרגום אשר מטרתו לא רק הבנת החומר, אלא גם ליטוש ופרזנטציה מדויקים ומאוד איכותיים.

תרגום תאית עם ראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות קפדנית וניסיון רב בתרגום תאית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגוםשהם יקבלו הוא הכי איכותי שניתן להשיג היום בשוק. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

קישורים מומלצים: חברת תרגומיםתרגום מאנגלית לעבריתתרגום לערבית