תפריט

אוקראינית

תרגום אוקראינית מקצועי

חברת ביירון מאמינה כי תרגום אוקראינית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי  באופן אמין (גם בתרגום לאוקראינית וגם בתרגום מאוקראינית). כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם – כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם.

מודעות לשילוב עדין זה הוא מה שמקנה לביירון ערך מוסף ומה שגורם ללקוחות לחזור אלינו שוב ושוב.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

צוות המתרגמים

חברת ביירון מספקת שירותי תרגום מעברית לאוקראינית, תרגום מאוקראינית לעברית, תרגום מאנגלית לאוקראינית ותרגום מאוקראינית לאנגלית.

אנו מעסיקים רק אחוז קטן מהמתרגמים שפונים אלינו. חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו כאלו שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. בקיצור, אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים.

תרגום איכותי ומקצועי

על מנת לתרגם אוקראינית באופן מקצועי דרושה היכרות מעמיקה עם תרבות אוקראינה. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא ניתן לתרגם באופן פשטני.

תרגום אוקראינית אשר לוקח בחשבון את התרבות של שפת היעד ושפת המקור הוא העירבון שלכם לאיכות ולתקשורת אמתית.

מהירות

מכיוון שהמתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב, אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה וערוכים לספק תרגום דחוף במידת הצורך. אנו מקפידים להתאים לסוג הטקסט את המתרגם בעל המומחיות המתאימה. דבר זה משפיע על המהירות, ולא פחות חשוב, על האיכות.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. יש אפשרות גם לקבל עריכה לשונית כפולה על ידי שני עורכים שונים. דבר זה מתאים במיוחד לתרגום אשר מטרתו לא רק הבנת החומר, אלא גם ליטוש ופרזנטציה מדויקים ומאוד איכותיים.

תרגום אוקראינית עם ראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות יסודית וניסיון רב בתרגום אוקראינית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגום שהם יקבלו הוא הכי איכותי שניתן להשיג היום בשוק. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

(Visited 16 times, 1 visits today)