תפריט

שירותי תרגום מקצועיים

חברת ביירון מתמחה בשירותי תרגום במגוון רחב של שפות ושל סוגי טקסטים. המתרגמים האיכותיים הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מעניקים ללקוחות שלנו תרגומים מקצועיים ושקט נפשי. המתרגמים שלנו נבחרים גם לפי מידת השליטה שלהם בנושא הטקסט שהם מתרגמים. שילוב של שליטה בשפות, בנושא הטקסט ובתרבויות, נוסף על ניסיון רב שנים, מובילים לכך שהמתרגמים של ביירון נחשבים לטובים ולמקצועיים ביותר בשוק כיום. זו הסיבה לכך שבנק הפועלים, משרד המשפטים וחברות מובילות נוספות בוחרים בביירון.

ביירון שרותי שפות

מה אנחנו מציעים

תוכן עניינים

מדוע בוחרים בביירון שרותי תרגום

שילוב של תרגום מהיר ומקצועי ומחיר תחרותי הוא ההסבר לעובדה שחברות מובילות וגופים ממשלתיים רבים חוזרים ובוחרים בתרגומים של ביירון.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

שירותי תרגום מקצועיים יותר

אין זה פשוט למצוא שירותי תרגום מקצועיים. מלאכת התרגום היא מורכבת, והיכולת לתרגם טקסט ברמה טובה ואיכותית אינה מובנת מאליה. חשוב מאוד ששפת האם של המתרגם תהיה שפת היעד בתרגום. למתרגם ששפת היעד היא שפת אמו יש אוצר מילים רחב, והוא מבצע את מלאכת התרגום בדיוק רב; על פי רוב, עבודתו טובה מזו של אדם שרכש את השפה במהלך חייו.

לדוגמה, אם מתרגם מבצע תרגום מעברית לאנגלית, שפת אמו חייבת להיות אנגלית. לקוחות רבים פונים אלינו לאחר שקיבלו עבודת תרגום מחברות אחרות, וברור מהטקסט המתורגם לאנגלית, כי שפת אמו של המתרגם היא עברית. אנו מכנים את התרגומיים הלקויים מהסוג הזה "היבריש" (אינגליש בסגנון היברו). אין לנו ספק, בקוראנו את התרגום, כי המתרגם חשב בעברית כשתרגם את המסמך.

כאשר נדרש תרגום מאנגלית לעברית, ראוי שלמתרגם תהיה שפת אם עברית. בחברת ביירון רוב הטקסטים המתורגמים עוברים עריכת לשון בידי איש מקצוע שאינו המתרגם. אם למתרגם שפת אם אנגלית, העורך יהיה בעל שפת אם עברית. באופן זה אנו מבטיחים, כי המתרגם יבין את המשמעויות של הטקסט ואת דקויותיו, והעורך יוודא שהתרגום מוצג בעברית עשירה, רהוטה ומדויקת.

תרגום מהיר יותר

ביירון דואגים לספק לכם שירותי תרגום מהירים ואיכותיים! השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן, העושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת המסמך בחזרה אליכם. אנו ערוכים לספק תרגום דחוף למגוון רחב של טקסטים וצרכים.

 

מחיר תחרותי

אנו מקפידים לבקש מחיר נוח ותחרותי ביחס לשוק. במקרים שבהם אנו נדרשים לתרגם כמות גדולה של טקסט, אנו מתחשבים בלקוחותינו ומעניקים להם שירותי תרגום בהנחה.

מחויבות לסודיות מוחלטת

ביירון מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע על החברה שלכם וכדומה. כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידיכם מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

שירותי תרגום בתחומים מגוונים

אנו מתמחים בתרגום אתרי אינטרנטתרגום תוכנהתרגום משפטיתרגום טכניתרגום רפואי, תרגום כלכלי, תרגום שיווקי, עסקי, אקדמי, תרגום סימולטני ועוד. זקוקים לתרגום נוטריון? אנו מספקים אישור נוטריוני במגוון שפות. קבלו הצעת מחיר בלחיצת כפתור.

היכן ניתן לקבל את שירותי התרגום של ביירון

שירותי התרגום של ביירון ניתנים דרך האינטרנט, ולפיכך יכולים להתקבל מכל מקום בארץ ובעולם. עם זאת, אם אתם צריכים להעביר לנו מסמך פיזי, ניתן לעשות זאת באמצעות שליח לסניפים שלנו במזכרת בתיה או ביבנה. שירותי תרגום אצל ביירון ניתנים בערים רבות בישראל: אבן יהודה, אופקים, אור יהודה, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, בת ים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, טבריה, יהוד, זיכרון יעקב, חדרה, חולון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, יבנה, יהוד, כרמיאל, לוד, רמלה, מודיעין, נהרייה, נס ציונה, נצרת, נתניה, עכו, עפולה, ערד, ראשון לציון, רחובות, רעננה, כפר סבא, צפת, קריית אונו, ירושלים, רמת השרון, תל אביב, חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, קריית מלאכי, קריית שמונה.

למה ביירון?

רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.