תפריט

תרגום מאמרים

אם אתה סטודנט שמחפש תרגום זול, אנו ממליצים על שירות סיכום מאמרים

"למרות שדובר בטווח זמן קצר מאוד, ולוח זמנים מטורף של שעות ספורות, מצאתי מקום הנותן שירות מצוין, תרגום איכותי וכל זאת תוך עמידה בדד-ליין קצר ביותר. אודה לכם על מהירות הטיפול, איכותו והשירות הכולל שניתן במהלך המשימה."

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:
תוכן עניינים

דניאל לוי, סטודנט, על תרגום תקציר תזה

אם אתה אקדמאי, סטודנט או מקדם אתרים אז אתה בוודאי זקוק לתרגום מאמרים מקצועי, מהיר ובמחיר שווה לכל נפש. חברת ביירון מתמחה בתרגום מאמרים מקצועי ותשמח לספק לך תרגום מהיר וראש שקט. המתרגמים הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מקנים ללקוחות שלנו תרגומים מקצועיים ושקט ונפשי. עבודת תרגום מקצועית היא מלאכת מחשבת, והיא חייבת להיות מבוססת על שליטה של המתרגם בשתי השפות בנוסף על היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות.

מדוע בוחרים בביירון

השילוב של תרגום מהיר ומקצועי ומחיר תחרותי מסביר מדוע בוחרים בביירון. לפני שאתה מקבל החלטה רצוי לעיין בהמלצות עלינו. אם אתה מעוניין שהמסמך המתורגם יהיה מעוצב בעיצוב גרפי או מודפס באופן מקצועי, אנו נדאג לכל התהליך. תן לביירון לתרגם את המסמכים שלך, ותזכה לתרגומים איכותיים ולשקט נפשי.

תרגום ממוקד יותר

כאשר מדובר בטקסט מדעי או מקצועי נדרשת הכרה של התחום הספציפי מצד המתרגם. אנשי המקצוע שלנו נבחרים לפי מידת הניסיון שלהם בתרגום טקסטים מתחומים שונים. לדוגמה, טקסט בעל אופי רפואי יישלח למתרגם עם רקע בתחום הרפואה וטקסט משפטי יישלח למתרגם עם רקע בתחום המשפטים. דבר זה מאפשר לך להיות סמוך ובטוח שכל המונחים יתורגמו בצורה המדויקת ביותר ושהתרגום יישמע זורם וטבעי.

תרגום מהיר יותר

ביירון דואגים לספק לכם את שירות תירגום המסמכים המהיר ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת המסמך בחזרה אליך. בנוסף, אנו ערוכים לספק תרגום דחוף למגוון רחב של טקסטים וצרכים.

תרגום מדויק יותר

חשוב לנו שהמסמך שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור על כל רבדיה, אך עם זאת שייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעד. המתרגמים שלנו שואפים לדיוק ונאמנות למקור תוך שמירה על הזרימה של הטקסט.

מחיר תחרותי

אנו מקפידים לבקש מחיר נוח ותחרותי ביחס לשוק. במקרים של תרגום כמות טקסטים גדולה אנו מעניקים הנחה נוספת. אם אתה סטודנט שמחפש תרגום זול, אנו ממליצים על שירות סיכום מאמרים.

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע על החברה שלך וכדומה. כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת

שפות וסוגי תירגום מאמרים

מחלקת התרגום של ביירון מספקת שירותי תרגום מאמרים בעברית ובשפות נוספות: אנגליתצרפתיתספרדית,רוסיתאיטלקיתערביתטורקיתגרמניתסיניתצ'כיתסלובקיתיפניתקוריאניתהינדיתהונגרית , פולנית,רומנית, גרוזינית, פורטוגזית,יידיש, הולנדית, יוונית, תורכית, פינית, ויטנאמית ועוד

אנו מתמחים בתרגום משפטיתרגום רפואיתרגום אתרי אינטרנטתרגום טכניתרגום תוכנהתרגום כלכליתרגום שיווקי, עסקי, אקדמי, תרגום מאמריםתרגום סימולטניתרגום וכתיבת אימייליםתמלול תרגום ועוד. זקוקים לתרגום נוטריון? אנו מספקים אישור נוטריוני במספר שפות

צרו איתנו קשר עכשיו, וניתן לכם הצעת מחיר ופרטים נוספים

שאלות ותשובות על תרגום מאמרים

מאמרים מקצועיים שונים נכתבים כל העת אם על ידי אנשי אקדמיה ואם על ידי סטודנטים, ולעיתים הם נכתבים במדינה מסוימת על נושא שהוא לחלוטין אוניברסאלי ולכן חשוב לתרגמו. ניתן למצא מאמרים מתורגמים כמעט בכל השפות ובמגוון רחב מאוד של נושאים כמו, רפואה, כלכלה, מאמרי ביקורת בתחומים מקצועיים שונים וכו'.

תרגום מאמר מקצועי בהחלט דורש ידע מעמיק בנושא הכתוב ולכן, רצוי שהמתרגם יהיה רואה חשבון, יועץ כלכלי או מנהל חשבונות. הכרות מעמיקה עם הנושא תייצר תרגום איכותי ומקצועי יותר.

למאמרים מקצועיים חשיבות מיוחדת ובינלאומית ולכן בתחום התרגומים של מאמרים ניתן למצא מגוון מאוד רחב של שפות להן מבצעים תרגום. בין השפות המובילות בתרגומי מאמרים נמצאות האנגלית, הצרפתית, הספרדית, הגרמנית, הפורטוגזית, הערבית והסינית.