תפריט

תרגום מסמכים

"נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק."

מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום מסמכים מקצועי הכרחי לתקשורת טובה עם גורמים דוברי שפות זרות. חברת ביירון מתמחה בתרגום מקצועי ומהיר של מסמכים מסוגים שונים.

תרגום מדויק יותר

חשוב לנו שהמסמך שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור על כל רבדיה, אך עם זאת שייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעד. המתרגמים שלנו שואפים לדיוק ונאמנות למקור תוך שמירה על הזרימה של הטקסט במסמך.

תרגום מהיר

במידה ואתם זקוקים לתרגום דחוף, אנו נספק לכם אותו תוך תיאום מראש של לוח זמנים הגיוני אשר יספק לכם תרגום איכותי במהירות גבוהה. צוות מקצועי של מתרגמים ועורכים מנוסים יספק לכם ראש שקט שהמסמך הסופי יהיה מלוטש ואחיד במושגים ובניסוח.

תרגום על ידי מתרגמים מקצועיים

בין אם מדובר במסמך טכנימשפטירפואי או בתעודה, חשוב שהמסמך שלכם יתורגם על ידי מתרגמים מקצועיים. זה לא מספיק שמי שמתרגם את המסמך יהיה בעל שפת אם שהיא שפת היעד. חשוב שהמתרגם יהיה בעל ניסיון רב בתרגום של מסמכים מהסוג הספציפי שלכם.

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע על החברה שלך וכדומה. כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

לקוחות נבחרים

עורכי דין (משרד עו"ד ליפא מאיר), משרדי ממשלה (ביטוח לאומי, המשרד לבטחון פנים) וחברות מובילות נוספות מעבירות לחברת ביירון מסמכים לתרגום מקצועי.

תרגום תעודות

זקוקים לתרגום נוטריוני של חוזה, תמצית רישום, תעודות נישואין, גירושין, לידה, או ציונים? אנו נספק לכם את התרגום בזמן קצר ובמחיר הגיוני. במידה ואתם זקוקים לתרגום ואישור נוטריוני, יש לציין זאת מראש.