תפריט

תרגום כלכלי

המורכבות שבביצוע תרגום מסמכים כלכליים דורשת מתרגמים שהם אנשי מקצוע מהתחום הפיננסי. חברת ביירון מעסיקה מתרגמים מנוסים ומוודאת שכל תרגום יעבור בקרת איכות מקצועית. דבר זה מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהם מקבלים תרגום כלכלי מקצועי ומלוטש עם כל המינוחים הנכונים. זקוקים לתרגום דו"ח שנתי, חוזה המכיל מידע פיננסי, אתר אינטרנט כלכלי או מאמר פיננסי? את העבודה חייבים לעשות מומחים בתחום.

תרגום מהיר 

הניסיון הרב של צוות המתרגמים של ביירון בתרגום הכלכלי עוזר לנו לקצר תהליכים ולספק את התרגום בזמן קצר ובאיכות גבוהה. אנו ערוכים לספק לכם תרגום כלכלי דחוף.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

 

נאמנות למקור

בתרגום מסמכים כלכליים חשוב במיוחד להעביר את המשמעות המקורית של המסמך כך שכל פרט ופרט יהיה נאמן למקור ומדויק. הדיוק שבמסמכים כלכליים דורש עבודת תרגום שהיא מלאכת מחשבת. הדיוק בשימוש במונחים כלכליים והצורך להעתיק מספרים ונוסחאות בצורה מדויקת, הוא קריטי. ביירון מספקת ללקוחותיה את הביטחון כי התרגום נעשה באופן מקצועי וכי המשמעות המקורית נשמרת. במידת הצורך אנו מספקים אישור נוטריוני לתרגום המסמכים.

מחויבות לסודיות

אנו מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להכיל מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע פיננסי רגיש על החברה שלך וכדומה. כל הזמנות העבודה שלנו כוללים סעיף של התחייבות על שמירה על סודיות. ניתן גם לקבל מסמך מפורט יותר שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות.

ראש שקט

השילוב של מתרגמים מקצועיים, בקרת איכות קפדנית ושירות לקוחות אדיב מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט ובטחון שיקבלו תרגום כלכלי ברמה הגבוהה בשוקאתם מוזמנים לעיין בהמלצות עלינולקבלת הצעת מחיר חינם ופרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

קישורים מומלצים:  תרגום דחוףתרגום סימולטאניתרגום עוקב, עריכה לשונית

שלום רב,
אני רוצה לשבח את חברת ביירון על תרגום מצוין שקיבלתי.
פניתי לגב' נחמי פרוש, מנהלת המכירות לגבי תרגום מסמכים בנקאיים. אלה, כידוע, צריכים הקפדה מיוחדת בגלל ריבוי הנתונים.
קיבלתי את העבודה בזמן. התרגום היה מהימן ומקצועי, ואני 
מודה לגב' פרוש ולמתרגם שעשה את העבודה בפועל.
 
בברכה,
 

(Visited 10 times, 1 visits today)