תפריט

תרגום משפטי

מסמכים משפטיים דורשים תרגום מיוחד בידי מתרגמים שהם אנשי מקצוע מעולם המשפט. אצל ביירון תקבלו תרגום מקצועי ומהיר על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום, היודעים לשמר את המשמעות המשפטית עד לפרט האחרון. בין לקוחותינו תמצאו משרדי עורכי דין מובילים (לדוגמה: משרד עורכי דין ליפא מאיר), המוסד לביטוח לאומי ואת משרד המשפטים של מדינת ישראל.

תרגום משפטי – פירוט שירותים

 אנו מספקים מגוון שירותי תרגום משפטי :תרגום חוזים משפטיים, תרגום טפסים משפטיים, תרגום מסמכים רשמיים, תרגום חוזים, תרגום הסכמים, תרגום כתב תביעה, תרגום לבית משפט, תרגום פטנטים וכן  תרגום נוטריוני. בצוות של ביירון יש מתרגמים ומתורגמנים משפטיים, המתמחים בסוגים שונים של תרגום: תרגום כתב תביעה, תרגום עורך דין, תרגום משפטי עם נוטריון, תרגום חוזים משפטיים, תרגום סימולטני, תרגום עוקב ועוד. התרגום נעשה בלמעלה מ-70 שפות.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

מתרגמים מקצועיים

 צוות המתרגמים של ביירון נבחר בקפידה. מלבד המומחיות בתחום המשפט אנו דורשים בקיאות בתרבויות של שפת המקור שפת היעד של התרגום. הצוות הוא בעל ניסיון רב שנים בתרגום משפטי.

תרגום מהיר 

 הניסיון הרב של צוות המתרגמים של ביירון בתרגום משפטי תורם לקיצור תהליכים, ולכן אנו יכולים לספק את התרגום בהקדם. אנו גם ערוכים לספק לכם תרגום משפטי דחוף מבלי לאפשר מקום לשגיאות.

נאמנות למקור

 בתרגום מסמכים משפטיים חשוב במיוחד להעביר את המשמעות המקורית של המסמך, כך שכל פרט ופרט יהיה נאמן למקור. הדיוק שבמסמכים משפטיים דורש עבודת תרגום שהיא מלאכת מחשבת. ביירון מספקת ללקוחותיה את הביטחון כי התרגום נעשה באופן מקצועי ביותר, וכי המשמעות המקורית נשמרת. במידת הצורך אנו מספקים אישור נוטריוני לתרגום המסמכים.

שפה משפטית זורמת

 מלבד נאמנות למקור, חשוב כי השפה המשפטית תהיה רהוטה וזורמת גם בשפת היעד. תרגום משפטי חייב להביא בחשבון את תרבות המשפט בשפת היעד, כך שהקוראים לא יהיו מודעים (אלא אם כן נאמר להם) שהם קוראים טקסט מתורגם.

מחויבות לסודיות

  אנו מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להכיל מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע רגיש על החברה שלכם וכדומה. כל הזמנות העבודה שלנו כוללות סעיף של התחייבות על שמירה על סודיות. ניתן גם לקבל מסמך מפורט יותר שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות.

ראש שקט

 תרגום משפטי מקצועי אצל ביירון מקנה לך שקט נפשי שהעבודה נעשית על הצד הטוב ביותר. השילוב של מתרגמים מקצועיים, בקרת איכות קפדנית ושירות לקוחות אדיב מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט וביטחון שיקבלו תרגום מסמכים משפטיים ברמה הגבוהה בשוקצרו קשר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר ופרטים נוספים.

 "תודה רבה מצוות ביטריידר על העזרה האיכותית והטובה בתרגום חוזה משפטי רחב היקף נשמח לעבוד אתכם שוב בעתיד."

צוות ביטריידר

קישורים מומלצים: תרגום נוטריון, תרגום פטנטים, דמותו של המתרגם המשפטי, לקוחות תרגום משפטי, כוחו של תרגום משפטי, תרגום משפטי מקצועי ומהיר, תרגום משפטילאנגלית – הדרך הזולה והדרך היקרה

(Visited 85 times, 1 visits today)