תפריט

תרגום פטנטים

תרגום פטנטים נעשה אצל ביירון בידי מתרגמים שהם אנשי מקצוע מתחום המשפט ותרגום הפטנטים. אנו מספקים תרגום פטנטים מהיר ומקצועי בתחומים שונים: תרגום מצגות פטנטים, מסמכי שמירה על סודיות, תרגום תרשימים ושרטוטי פטנטים, תוכניות עסקיות לפטנטים, חוות דעת מומחים, בקשת פטנט רגילה, בקשת פטנט זמנית, מצגות פטנטים, מחקרים, סקרי שוק, חוזים, הסכמים והתקשרויות ועוד.

מתרגמים מקצועיים

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

צוות המתרגמים של ביירון נבחר בקפידה. אנו מקפידים ששפת האם שלהם תהיה שפת היעד ושיהיו מומחים בתחום הפטנטים. באופן זה אנו מבטיחים לכם ראש שקט שהם מבינים את מה שהם מתרגמים, ושהתרגום נאמן למקור ועם זאת זורם וטבעי.

תרגום מהיר

הניסיון הרב של צוות המתרגמים של ביירון בתרגום פטנטים תורם לקיצור התהליכים, ולכן אנו יכולים להגיש לכם את התרגום בזמן קצר. אנו גם ערוכים לספק לכם תרגום פטנטים דחוף ומקצועי כפי שבמקרים רבים תחום זה דורש.

שמירה על סודיות

אנו מודעים לרגישות הרבה של המסמכים בתרגום פטנטים, וזו הסיבה לכך שאנו חותמים על שמירת סודיות בכל הזמנת עבודה. אם יש לכם טופס משלכם לשמירת סודיות, אנא צרו איתנו קשר ושלחו אותו אלינו לבדיקה.

תרגום פטנטים מקצועי

ההצלחה של הפרויקט שלכם תלויה במידה רבה באיכות התרגום. תרגום פטנטים איכותי יבטיח לכם ראש שקט שאלו שיבחנו את הפטנטים יקראו מסמך רהוט וברור.