תפריט

זקוקים למתורגמנים מקצועיים בכנס, בבית משפט או בפגישות עסקיות? הגעתם למקום הנכון. המתורגמנים הסימולטניים הינם מומחי שפות, שיסייעו בידיך להעביר את המסר בכל שפה, כך שתהיה בטוח שדבריך תמיד יובנו כהלכה בכל נושא. המתרגם הסימולטני נדרש להקשיב, לחשוב ולדבר בו זמנית תוך דיוק בפרטים – יכולת ייחודית, המצריכה ריכוז מרבי וכישרון יוצא דופן. העבודה מתבצעת בזמן אמת כאשר מתקיימת תקשורת מילולית בין שני אנשים או יותר. המטרה של תרגום סימולטני טוב היא לבצע תרגום מדויק, זורם וחלק ללא השתהות, כך שהמתורגמן הופך למעשה להיות גורם בלתי נראה בתהליך והתחושה של הלקוחות היא כאילו הם מדברים ישירות זה עם זה באותה השפה, ללא הפרעה, ובקצב שלהם.

חדש! בנובמבר 2017 כנסת ישראל בחרה בחברת ביירון להיות ספק לציוד תרגום סימולטני לחמשת השנים הבאות.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

"רציתי לומר תודה רבה לצוות התרגום סימולטני בביירון.. האורחים מחו"ל רק דיברו על כמה שהמתורגמניות מוכשרות." Tamar Dagan, Office Manager, IDC Israel

האיכויות הנדרשות ממתורגמן סימולטני:

  • ידע ומקצועיות – שליטה בשתי שפות או יותר ויכולת תקשורת בשפות אלו ברמה גבוהה ובשפה זורמת.
  • בעל תושייה – נדרש להעביר את המסר באופן מידי ע"י שימוש בכישורי השפה וברקע הנלמד על נושא הכנס או פגישה.
  • כישורים ויכולות – פיתוח היכולת להעביר עובדות בצורה מהירה מאד, כמו גם היכולת להבחין בין עיקר לטפל.
  • השכלה – המתורגמנים הינם מומחים בתחומם ובעלי השכלה גבוהה.
  • ייצוגיות, נימוסים טובים והתנהגות הולמת – בעלי קול נעים, נימוסים והתנהלות ראויה ומכובדת בנוכחות אנשים.
  • תרבות גלובלית – הכרת העולם הגדול מאפשרת להם להתנהל בטקט ולהסתדר במצבים לא צפויים.

מערך המתורגמנים של ביירון

חברת ביירון פעילה בתחום הזה שנים רבות, במהלכן הספיקה לבסס מערך מרשים של מתורגמנים מקצועיים, מוכשרים ומנוסים. דבר זה פועל לטובת הלקוח מפני שזה מאפשר לנו לברור מבין מגוון גדול של מתורגמנים – אשר לכל אחד מהם רקע בתחום שונה. בתרגום סימולטני זה חשוב ביותר שהמתורגמן יכיר לעומק ובאופן שוטף את התחום בו עוסקים הדברים ואת כל המינוחים שלו. והעניין הזה נופל תחת האחריות של חברת התרגום – לברור את המתורגמן הטוב ביותר למשימה אשר יענה על כל צריך. עם מערך המתורגמנים הרחב והמגוון ועם הניסיון העשיר של ביירון בעולם התרגום הסימולטני, אנו לא מאפשרים את האופציה שתקבל מתורגמן שלא תהיה מרוצה ממנו.
רוצים לשמוע עוד על המתורגמנים של ביירון? צרו איתנו קשר עכשיו

זיכרו: שירותי תרגום סימולטני איכותיים הם פונקציה של מתורגמנים מקצועיים, ציוד לתרגום סימולטני איכותי, ושירות ברמה גבוהה לפני ובזמן האירוע.

"המתורגמנית הייתה מאוד מקצועית." טל וינגרטן, המיכל תעשיות דודים