תפריט

תרגום אתרים

 אתר רב-לשוני המתורגם כהלכה מאפשר לכם להציג מוצר או תוכן בפני לקוחות בכל רחבי העולם, בצורה ייצוגית ומשכנעת. אך בכדי לעשות זאת, חייבים תרגום אתר מקצועי. כל המתרגמים בצוות של ביירון הם מתרגמים מקצועיים בעלי ניסיון רב. בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר, התרגומים עוברים עריכה לשונית ותהליך בקרת איכות קפדני.

תרגום אתרים מהיר ומקצועי

אתר האינטרנט שלכם מייצג אתכם בפני הלקוחות. הרושם הראשוני מתקבל בשניות ספורות, וחשוב שהוא יהיה מושלם. אנחנו נספק לכם תרגום אתרים אחיד, שוטף וכתוב היטב במגוון שפות. הצוות של ביירון מקפיד שהתרגומים ישמעו זורמים, מדויקים ואפקטיביים בהתאם למטרת הטקסט באתר ולקהל היעד. השילוב של צוות מתרגמים מנוסה והנהלה המפקחת על התהליכים מאפשרת גם לתרגום מהיר לשמור על רמת איכות גבוהה. אתם מוזמנים לקרוא מה הלקוחות שלנו חושבים על רמת התרגום שלנו ולהתרשם בעצמכם. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 "המוסד לביטוח לאומי עובד עם חברת ביירון… מדובר בשרותי תרגום … הדורשים ידע ומיומנות גבוהים. איכות התרגומים היא מעל ומעבר." אייל גולדנר, אגף ארגון ותהליכי עבודה, המוסד לביטוח לאומי

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תהליך תרגום יסודי ואחיד

תרגום אתרים נעשה במספר שלבים. בשלב הראשון החומר עובר תרגום, במהלכו גם נוצרת רשימת מונחים – אשר מאפשרת ללקוח לוודא שהמונחים מתורגמים לרוחו (לעתים יש מספר אפשרויות לתרגם מונח) ובמידה ומדובר בפרויקט תרגום גדול אשר כולל כמה מתרגמים, מאפשרת להם לעבוד באופן אחיד ומתואם. בתום תהליך התרגום מתבצעת עריכה לשונית על ידי עורך לשוני מקצועי. לאחר שהחומר מועלה לאתר אנו עוברים עליו ומבצעים הגהה. בתהליך ההגהה מושם דגש על אחידות התרגום ובעיות עיצוב אשר עלולות להיווצר כתוצאה מתרגום האתר (במיוחד מתרגום לעברית או מעברית, במהלכו מתהפך כיוון הכתיב). אם בעתיד תרצו לתרגם דפים נוספים, אנו נתאים לכם את המתרגם בצוות שכבר תרגם לכם דפים בעבר. דבר זה חשוב עבור שמירה על אחידות התרגום, המונחים והסגנון הלשוני.

  1. Meditor Pharmaceuticals
"חברת שר-אל תיירות וכנסים בע"מ עוסקת בתיירות נכנסת לישראל מרחבי העולם. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות. חברת ביירון סמינרס בע"מ תרגמה וערכה לנו את האתר אינטרנט בשפות רוסית, ספרדית, גרמנית, צרפתית, הולנדית, פורטוגזית וסינית. התרגום היה מקצועי ביותר. שירות הלקוחות היה אדיב וגמיש לשינויים. אנו ממליצים על חברת ביירון סמינרס בחום." שמואל סמדג'ה, בעלים, שר-אל תיירות וכנסים בע"מ

קישורים מומלצים: תרגום אתר, תרגום צרפתית, תרגום תוכנה ולוקאליזציה, תרגום לספרדית, תרגום אתריםתרגום מסיניתעברית תרגום

(Visited 20 times, 2 visits today)