תפריט

כתיבה שיווקית


כתיבה שיווקית היא כתיבה שמוכרת,

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

רושם ראשוני הוא דבר קריטי. אחד הדברים שישפיעו על הרושם הראשוני שלקוחות שלכם יקבלו מכם, זהו הטקסט השיווקי שלכם באינטרנט או במדיום מודפס. בכדי שכתיבה שיווקית תשאיר את הרושם הטוב ביותר, חושב שכותב הטקסט יהיה מודע למספר דברים.

מטרת החברה שלכם

הקשבה ללקוח

הכרות עם מדיום האינטרנט

הנעה לפעולה

כתיבה ללא שגיאות כתיב או תחביר

טקסט משכנע

כתיבה שיווקית שמוכרת

כתיבה שיווקית בעיקרה היא כתיבה קולחת, זורמת, מותאמת לקהל היעד העיקר מוכרת, והרבה! הכתיבה עצמה צריכה להביא את התוצאה בכמה שורות קצרות ומוכרות (לגרום לקורא המזדמן לבחור להישאר דווקא באתר שלכם, ובסופו של דבר לרכוש את המוצרים / השרות שלכם).

אך לא כל כתיבה קולחת וטובה היא כתיבה שיווקית, ולא בהכרח תמכור.

חברת ביירון שמה דגש על מטרת הלקוח, בכדי לייצר עבורו את התוצאה הטובה ביותר, בחברתנו עובדים מיטב כותבים שיווקיים, רעיונאים (קופירייטרים), ומתרגמים מומחים לכתיבה שיווקית. מנהל הפרויקטים שלנו יחד עם הכותב ודרישות הלקוח יגיעו יחד לתוצאה ולהליך המבוקש, בכדי להביא ללקוח את תוכנית הכתיבה השיווקית המותאמת לו אינדיבידואלית.

מהי כתיבה שיווקית

הכתיבה עצמה היא כתיבה משכנעת, מנוסחת בצורה הנכונה המקצועית, והמדויקת ביותר בהתאם לקהל היעד הספציפי שלכם, שתניע את הלקוח לפעולת המכירה המתבקשת, להעלות את המכירות שלו. ולגרום ללקוחות לבחור דווקא בעסק שלכם ע"פ המתחרים.

הכתיבה האיכותית תלויה בכמה גורמים כמו:

מלל מדויק,

עיצוב וויזואלי.

צורת הגשה,

ובעיקר בתכנון הכתיבה ע"י הרעיונאי

דבר שיגרום ללקוח המצוי, להיעצר דווקא באתר שלכם ולרכוש את השרות/ ואו המוצר.

מיטב הכתבים השיווקיים

לחברת ביירון המתמחה בכל סוגי הכתיבה, יש את היכולת המקצועית לתת לכם את כותב התוכן המקצועי והייחודי לעסק שלכם, ובכך יגרום למינופו ולהעלאת המכירות ע"י כתיבה שיווקית ממוקדת ומדויקת.

העבודה המשותפת

אנו בחברת ביירון מעוניינים בהצלחתכם, ולכן כל פרויקט יתחיל בפגישה בין טלפונית ובין פרונטלית, על מנת לבצע התאמה אישית בין הצורך שלכם, לבין מבחר הכתבים שלנו בהתאם להכשרה ולניסיון לתחום הספציפי שלכם, בכדי שתיווצר התאמה מושלמת לעסק. תינתן גם אפשרות לכתיבה מדגמית ע"י הכתבים בכדי להגיע לכתב המועדף על ידכם.

בכל שאלה אנא צרו קשר ונשמח לתת הצעת מחיר או פגישה ללא התחייבות.