תפריט

כתיבה שיווקית

צוות מקצועי שמביא תוצאות טובות יותר

הרקע האקדמי והעסקי של ד"ר אביאור ביירון לימד אותו כי טקסט איכותי הוא פרי עבודתם של צוות מקצועי המתקשר ברמה גבוהה עם הלקוח ואחד עם השני. הקפדה על תהליך יצירתי, מצד אחד, ומובנה וביקורתי, מצד שני, הוא המקנה ללקוחות של ביירון טקסטים בעלי ערך גבוה. זו גם הסיבה שלקוחות כמו מכון וייצמן, נובוקיור, פזגז, ורבים אחרים בוחרים בצוות של ביירון לכתיבת הטקסטים שלהם.
 אביאור ביירון

צוות ניהולי המתמחה בכתיבה

לחברת ביירון יש צוות ממוקד ויצירתי המתמחה בכתיבה: ד"ר אביאור ביירון, הכותב ועורך ספר להוצאת אוקספורד בארה"ב, משמש כמנכ"ל החברה. מנהלי פרויקטים (שחיים ונושמים את נושא הכתיבה) המאפיינים את הצורכים שלכם: מהי מטרת הכתיבה? מי קהל היעד? מה היעדים שהכתיבה אמורה להשיג? בהתאם לאיפיון שיעשה, מנהל הפרויקטים בוחר כתב אחד או יותר ועורכים לשוניים אשר יוצרים טיוטה ראשונה.

צוות הכתבים

הכתבים של ביירון הם בעלי ניסיון רב בכתיבה שיווקית. הם דואגים לתקשר בצורה הטובה ביותר את היתרונות של השירות או המוצר שלכם. כל פרויקט יתחיל בשיחה במטרה להכיר את הצרכים ולבצע אפיון. הכתבים מקבלים את האפיון ולעתים משוחחים גם הם עם הלקוח במטרה להבין טוב יותר את הצרכים והמטרות.

תהליך מעמיק שמביא לתוצרים איכותיים

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תהליך הכתיבה הוא תהליך יצירתי הלוקח בחשבון את המידע שהתקבל על ידי הלקוח באמצעות שאלות מנחות ודו-שיח. מכיוון שהכתב עובד בצוות אז נעשה תהליך של סיעור מוחות והתייעצות עם כתבים שונים לפני שהכתיבה מתחילה. בסיום הכתיבה הטקסט מוחזר למנהל הפרויקטים לביקורת ראשונית.

הלקוח מקבל טיוטה ראשונית שעליה הוא מגיב. לאחר מכן יש טיוטה נוספת המועברת לביקורת הלקוח, לפני שהגרסה השלישית שהיא הסופית. בשלב האחרון, עורכים לשוניים מקצועיים עוברים על הטקסט ומלטשים אותו מבחינה לשונית.

כתיבה שיווקית היא כתיבה שמוכרת

רושם ראשוני הוא דבר קריטי. אחד הדברים שישפיעו על הרושם הראשוני שלקוחות שלכם יקבלו מכם, זהו הטקסט השיווקי שלכם באינטרנט או במדיום מודפס. התהליך יסודי והצוות המקצועי של ביירון יוודאו שהכתיבה שיווקית שתקבלו תשאיר את הרושם הרצוי ותקדם את התהליך השיווקי בצורה הטובה ביותר.

מגוון שירותים תחת קורת גג אחת

אחד היתרונות של עבודה עם חברת ביירון היא זמינות של שירותי כתיבה שונים (כתיבה לבלוג, כתיבה טכנית וכתיבה לקידום אתרים), תרגום, עריכה והדרכות, תחת קורת גג אחת. תרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.