תפריט

כתב טכני

זקוקים לכתב טכני מקצועי? חברת ביירון מספקת כתבים טכניים מנוסים אשר יתנו לכם ראש שקט. אנו מקפידים להעסיק את מיטב הכתבים הטכניים בישראל. דבר זה מספק ללקוחותינו ראש שקט שהמסמכים שהם מקבלים כתובים באופן ברור ומקצועי ועל פי הכללים של כתיבה טכנית.

הרקע המקצועי של הכתבים הטכניים שלנו

כתב טכני מקצועי חייב להיות בעל הכשרה בתחום עליו הוא כותב. לדוגמא, אם מדובר בתיעוד תוכנה, הכתב צריך להיות בעל תואר במדעי המחשב. כתיבה טכנית מוצלחת יכולה להיעשות רק על ידי כתב טכני אשר מבין את המכשיר או התוכנה על בוריים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

הניסיון הנדרש לכתב טכני

כאשר אנו בוחרים כתב טכני לפרויקט אנו שואפים שלכתב יהיה ניסיון רב ככל האפשר בתחום הנדרש. לדוגמא, אם מדובר בתיעוד או כתיבה טכנית באנגלית לתוכנה, על הכתב להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות בתחום. ניסיון רלוונטי בתחום גורם לעבודה להתבצע במהירות ובמקצועיות. דבר זה חוסך כסף רב ללקוח – ומונע כאבי ראש מיותרים.

תשומת לב לפרטים בעבודה של כתב טכני

ניסיון זה לא הכול. כתב טכני מקצועי הוא אדם ששם לב לפרטים הקטנים. הוא פותר בעיות תוך כדי עבודה ולא ממשיך עד שהכול ברור. לא פלא שכתבים טכנים מוצלחים עוסקים, פעמים רבות, גם בתרגום טכני.

יחסי אנוש טובים

מכיוון שתהליך הכתיבה הטכנית מצריך שיתוף פעולה הדוק עם הלקוח, חשוב שהכתב יהיה בעל יחסי אנוש טובים. על הכתב להבין את הפסיכולוגיה של הלקוח ולדעת איך לקבל את המידע הנדרש לביצוע המשימה, בזמן הקצר ביותר ותוך שיתוף פעולה עם הלקוח. דבר זה חשוב במיוחד במקרה של השמת כתבים טכניים אצל הלקוח.

מיקוד והתמחות

כתבים טכניים מקצועיים יודעים להתמקד בתחומים ספציפיים ולרכוש ניסיון בתחומים אלו. לקוחות זקוקים למגוון של טקסטים: מדריכי משתמש, ספרי אחזקה, נהלים ותהליכי עבודה, ספר מפעיל, תיעוד מערכות מכשור ובקרה, תיעוד מערכות תקשורת, מצגות טכניות ועסקיות, קטלוגים, מענה למכרזים, ספרי התקנה ותחזוקה, תיעוד לחומרה ותוכנה, הפקת לומדה ותיעוד רישום פטנט. כתב טכני אשר מתמחה בתיעוד תוכנה יהיה שימושי יותר ללקוח אשר זקוק לשירות כזה.

גמישות ועקומת למידה

כתב טכני מקצועי הוא בעל עקומת למידה גבוהה ויכולת הסתגלות למצבים חדשים. על אף השאיפה להתמקצעות והתמקדות בתחומים צרים, המציאות היא שיש צורך לשרת מגוון של תחומים בכתיבה טכנית. כתב טכני בעל עקומת למידה גבוהה הוא נכס.

חברת ביירון מספקת שירותי כתיבה טכנית לחברות מובילות בישראל כמו: מכון ויצמן למדע, סרגון, מיקרוסמי, איוויגיליו ואיזישיפט

(Visited 24 times, 1 visits today)