תפריט

תרגום מאנגלית לעברית

השקט הנפשי שלכם

ניסיון של יותר מעשרים שנה, מתרגמים מקצועיים הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מקנים ללקוחותנו תרגום מקצועי ושקט ונפשי. ביירון שירותי תרגום תספק לכם תרגום מאנגלית לעברית ברמה הטובה ביותר שניתן להשיג. זו הסיבה שבנק לאומי, משרד המשפטים וחברות נוספות בוחרות בביירון. צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

תרגום מאנגלית לעברית

 

"אני תרגמתי הרבה מאוד מסמכים עם הרבה חברות והיחס המהיר ואישי שקיבלתי בביירון היה מדהים."
בועז נוריאל, מנכ"ל, Herstyler Israel

מומחים לתרגום

כאשר מדובר בטקסט מדעי, לדוגמא, נדרשת הכרה של תחום זה מצד מתרגם מאנגלית לעברית. אנשי המקצוע שלנו נבחרים לפי מידת הניסיון שלהם בתרגום טקסטים מתחומים שונים. כך אתם יודעים כי מי שמתרגם את הטקסט שלכם מבין אותו על כל רבדי המשמעות.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

בקרת איכות יסודית

המפתח לתרגום מוצלח טמון ביכולת לבצע בקרת איכות מהימנה. ביירון מחויבים לערוך בקרת איכות קפדנית לטקסטים המתורגמים. בקרת האיכות מתבצעת בעזרת צוות המתרגמים המיומן, המנוסה והמקצועי שלנו.

ליטוש ועריכה לשונית

בכל התרגומים שלנו, כולל תרגום מאנגלית לעברית, כל הטקסטים עוברים בדיקה ועריכה. דבר זה עוזר ללטש את הטקסט ולוודא שהוא תקין הן מבחינה דקדוקית והן מבחינת המשמעות אותה הוא אמור להעביר.

תרגום אנגלית לעברית – מהיר יותר

ביירון דואגים לספק לכם שירות תירגום מסמכים המהיר ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת המסמך בחזרה אליך. בנוסף, אנו ערוכים לספק תרגום דחוף למגוון רחב של טקסטים וצרכים.

תרגום מקצועי מאנגלית לעברית

בכדי לתרגם ברמה גבוהה מאנגלית לעברית על המתרגם להיות דו-לשוני. שפת האם חייבת להיות עברית בכדי שהתרגום יהיה עשיר וברור לקוראים בעברית. מצד שני, השליטה בשפת המקור חייבת להיות ברמת שפת אם, בכדי שהמתרגם יבין את המורכבות של מסמך המקור באופן מלא. המטרה היא להפיק תרגום מאנגלית לעברית אשר ייצור על הקורא את הרושם שהמסמך נכתב במקור בעברית ויחד עם זאת יהיה מדויק ונאמן למקור.

החשיבות של הבנת התרבות

לא כל מי שמכיר את שתי השפות: אנגלית ועברית – יכול לתרגם באופן מקצועי. תרגום מאנגלית לעברית שהוא מקצועי דורש היכרות מעמיקה גם עם תרבות הטקסט המתורגם, על ביטוייו הייחודיים וניביו, כמו גם עם המנטליות הספציפית שממנה מגיע טקסט המקור. צוות התרגום של ביירון שולט בתרבויות ובמנטליות השונה של שתי השפות – האנגלית והעברית.

מדוע בוחרים בביירון

אז מחפשים מתרגם מאנגלית לעברית? השילוב של תרגום מקצועי ומהיר מסביר מדוע בוחרים בביירון שירותי תרגום. לפני שאתם מקבלים החלטה רצוי לעיין בהמלצות עלינו. תנו לביירון לתרגם את המסמך שלכם, ותזכו לשקט נפשי.

תרגום מאנגלית – התמחות

עבודת תרגום אנגלית לעברית דורשת שליטה מלאה באנגלית ובעברית ושליטה בתרבויות, אך היא גם דורשת מיומנויות מקצועיות ייחודיות. ביירון מתמחה בתחומים שונים ובמגוון של תרגומים מאנגלית לעברית: תרגום משפטיתרגום רפואי,תרגום אתרי אינטרנטתרגום טכניתרגום תוכנהתרגום כלכליתרגום שיווקי, עסקי, אקדמי, תרגום סימולטני ועוד.

"נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק."
מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

למה ביירון?

רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.