תפריט

תרגום צרפתית

בביירון מאמינים כי תרגום צרפתית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מתרגמים מומחים ובקרת איכות יסודית יצרו לביירון שם בתחום של תרגומים מורכבים וגורמים ללקוחות שלנו לחזור אלינו שוב ושוב.

תרגום מעברית לצרפתית

תרגום איכותי

היכרות מעמיקה של תרבות צרפת דרושה גם במקרה של תרגום מצרפתית וגם במקרה של תרגום לצרפתית. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא יכולות להיות מתורגמות באופן פשטני.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

"התרגום לצרפתית מצויין וסופר מקצועי. זו תעודת כבוד עבורכם."

ניסים לוי, סיניסימה 

צוות המתרגמים

המתרגמים של ביירון מנוסים מאוד. אנו מקפידים לתת את התרגום למתרגם בצוות אשר בעל ניסיון רב בתחום של המסמך שלכם. רק 10% מהמתרגמים שפונים אלינו מתקבלים לעבודה לאחר בדיקת היכולות שלהם.

"התרגום … מצויין"

 אריאל שנהב, קבוצת דיאגרם, פריז

אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה ואנו ערוכים לספק תרגום צרפתית דחוף במידת הצורך. לעתים העבודה מחולקת בין מספר מתרגמים ואז אנו פותרים את נושא אחידות השפה על ידי יצירת מילון מונחים וכן באמצעות עורך לשוני שעובר על כל הטקסט ודואג שיהיה תקין ואחיד מבחינה סגנונית.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. בקרת האיכות כוללת בדיקה שכל הטקסט תורגם, שהעיצוב הגרפי תקין ושהמשמעות הסמנטית הועברה כהלכה ובשפה זורמת. במקרים של תרגום תוכנה אנו גם בודקים שהטקסט מוצג כהלכה על אף השתנות אורך המשפטים בעת התרגום.

תרגום צרפתית בראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות קפדנית וניסיון רב בתרגום צרפתית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגום שהם יקבלו הוא הכי איכותי שניתן להשיג היום בשוק. אנו מספקים תרגום מצרפתית לעבריתמעברית לצרפתיתמצרפתית לאנגלית ומאנגלית לצרפתיתצרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

קישורים מומלצים: מדוע לבחור בחברת תרגומים?תרגום מאנגלית לעברית

למה ביירון?

רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.