תפריט

אנגלית אמריקה

ביירון שירותי תרגום מתמחים בפתרונות תרגום מעברית ומשפות נוספות לאנגלית וכן תרגום מאנגלית לעברית ולשפות נוספות. המתרגמים והעורכים המקצועיים שלנו מלווים עבודת תרגום לאנגלית לאורך כל שלביה – משלב התרגום לאנגלית ועד לליטוש העריכה האחרון. המתרגמים שלנו בקיאים בשפות התרגום ומחוייבים למצויינות.

תרגום מקצועי לאנגלית

לצורך התרגום לאנגלית נדרש מתרגם ששפת האם שלו היא אנגלית, שמכיר את תרבויות שתי השפות ושבקיא בתחום החומר המתורגם. ביירון מעסיקים צוות מתרגמים בעלי ידע מעמיק בתחומים שונים, ובקיאים במנטליות, בז'רגון ובתרבות שפת היעד. אצלנו תקבלו תרגום לאנגלית אחיד, מדויק והרמוני.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום לאנגלית – מהמומחים

ביירון מתמחים במתן שירותים למגזרים השונים: האקדמי, העסקי, השיווקי, הרפואי המשפטי ועוד. בנוסף מתמחים בביירון בתחום המחשוב וההיי טק ובמתן שירותי תרגום ושיפור לאתרי אינטרנט ולתכנים טכניים. כל זאת תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

בקרת איכות

בקרת איכות היא תנאי הכרחי לתרגום טוב. אנחנו מחויבים לתרגום מהימן ומדויק ומבטיחים זאת על ידי תהליך בקרת איכות כפולה. דרישות הלקוח,שביעות רצונו ושיתוף הפעולה חשובים לנו ביותר.

מענה מיידי

מחלקת המתרגמים בביירון מספקת שירותי תרגום אנגלית מקצועיים תוך הקפדה על מענה מיידי, מהיר, גמיש וזול לחברות ולפרטיים. אנחנו מקפידים על תרגום רהוט, שומרים על משמעות המקור ומתחייבים לדיסקרטיות.

קישורים מומלצים: תרגום אנגליתתרגום דחוף

למה ביירון?

רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.