תפריט

גרמנית

אנו בחברת ביירון מאמינים כי תרגום גרמנית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מודעות לשילוב עדין זה, מתרגמים מומחים ובקרת איכות יסודית, גורמים ללקוחות לחזור אלינו שוב ושוב.

תרגום גרמנית

צוות מתרגמים מומחים

חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו מתרגמים מומחים שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

תרגום מעמיק

היכרות מעמיקה עם תרבות גרמניה דרושה גם במקרה של תרגום מגרמנית וגם במקרה של תרגום לגרמנית. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא ניתן לתרגם באופן פשטני. תרגום גרמנית אשר לוקח בחשבון את התרבות של שפת היעד ושפת המקור הוא העירבון שלכם לאיכות ולתקשורת אמיתית.

תרגום מהיר

מכיוון שהמתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב, אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה וערוכים לספק תרגום דחוף במידת הצורך. אנו מקפידים להתאים לסוג הטקסט את המתרגם בעל המומחיות המתאימה – דבר זה משפיע על המהירות, ולא פחות חשוב, על האיכות. במידה וצוות של מתרגמים יעבוד על התרגום שלכם, אנו נדאג לעריכה לשונית על ידי אדם אחד בכדי לוודא שהמונחים אחידים לכל אורך התרגום.

ההקשר התרבותי

גרמניה היא הכלכלה הגדולה ביותר באירופה והמדינה השנייה המאוכלסת ביותר. מתרגם איכותי חייב להכיר את תרבות גרמניה על בוריה בכדי לבצע תרגום בגרמנית. אנו לא מתרגמים מילים – אנו מתרגמים משמעות. בכדי שתרגום יהיה איכותי חשוב לדעת כיצד משפט יתקבל בהקשר התרבותי הגרמני.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות יסודית. בקרת האיכות מתייחסת, בין היתר, למשמעות הטקסט, לנאמנות למקור, לזרימה של הטקסט בתרגום, ולצדדים הגרפיים.

תרגום גרמנית בראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות יסודית וניסיון רב בתרגום גרמנית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגום שהם יקבלו הוא מקצועי. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר.

ביירון מספקים תרגום מגרמנית לעבריתמעברית לגרמניתמגרמנית לאנגלית ומאנגלית לגרמנית.

קישורים מומלצים: תרגום מאנגלית לעברית

למה ביירון?

רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.