תפריט

תמלול

עבודת התמלול אינה עבודה פשוטה של האזנה להקלטה ולתמלל אותה למסמך וורד, זו עבודה מה שגם מחשב יכול לבצע. 

עבודת התמלול הינה עבודה שדורשת דייקנות, סבלנות, האזנה חוזרת וביצוע מושלם לכל סוגי קבצי השמע. הן בהקלטות שיחה והן בישיבות מועצה. 

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

חברתנו מתמחה בתמלולים מקצועיים, הן מהאזנות סתר, הקלטה איכותית, והן תמלול עבור ישיבות דירקטוריון, ישיבות מועצה לעיריות וכו'

הצוות שלנו בנוי ממתמללים אשר נבחרים בקפידה, תהליך בקרת האיכות ומהירות התמלול מקנים ללקוחות שלנו שקט ונפשי. השילוב של שירותי תמלול מהירים ומקצועים ומחיר תחרותי מסביר מדוע בוחרים בביירון (ראו את ההמלצות עלינו).

בין לקוחותיהם של שירותי התמלול של ביירון תוכלו למצוא ארגונים גדולים ומכובדים כמו מכון ויצמן למדע, אוניברסיטת תל אביב, משרדי עורכי דין, הגרעין, עירית שדרות, מכון היין ועוד). חברת ביירון מעסיקה מתמללים מקצועיים וכן מספקת שירותי הקלטות אשר הולכים יד ביד עם שירותי התמלול.

תמלול  מהיר

ביירון דואגים לספק לכם שירותי תמלול מהירים ביותר. המהירים ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת החומר המתומלל בחזרה אליך. במידת הצורך ובהתאם לדחיפות התמלול, ניתן לחלק את העבודה בין כמה מתמללים

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שחומרים מסוימים המיועדים לתמלול עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, סודות מסחריים, מידע על החברה שלך וכדומה. במסגרת שירותי התמלול שלנו, כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

 

תמלול שיחות

שפות תמלול

חברתנו מתמחה במיוחד בתמלול משפטי מכל שפה שהיא. ולתרגומה לעברית.
התמלול ותרגום מבוצע ע"י מתרגם מקצועי אשר מתמלל ומתרגם את הטקסט ב one shot. 

ז"א שמיעת ההקלטה מתבצעת בשפת המקור ותמלולה מתבצע בשפת היעד.

אישור נאמנות למקור

חשוב לנו שהתמלול שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המידע של ההקלטה על כל רבדיה. המתרגמים והמתמללים שלנו שואפים לדיוק רב ולנאמנות למקור.

חלק מהלקוחות שלנו מציגים את התמלולים בבתי משפט. במידת הצורך, אנו מספקים אישור נאמנות למקור. אנו מקפידים לבקש מחיר נוח ותחרותי ביחס לשוק. במקרים של תמלול כמות חומר גדולה אנו מעניקים הנחה נוספת.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר חינם. לחצו כאן לקריאת המלצה על שירותי תמלול.

קישורים נוספים: הקלטות ותמלולתוכנת תמלול חינמיתתרגום סימולטנימערכת הדרכה אלחוטית  

שירותי תמלול הקלטות

חברת ביירון נוסדה בשנת 1987 ומתמחה במגוון רחב של שירותים הכוללים, מלבד שירותי תרגוםלימוד שפות וכתיבה טכנית, גם שירותי הקלטות ותמלול. החברה מעסיקה את מיטב המומחים בתחום ההקלטות. ההקפדה היתרה על שימוש בציוד האיכותי ביותר (דיגיטלי ואנלוגי, באיכות גבוהה לסינון רעשים) מאפשרת לנו להפיק את המיטב גם בסביבת עבודה שאיננה סביבת הקלטה אופטימלית. כמו כן,  הרקע הטכני והניסיון של המקליטים של חברת ביירון מאפשר לנו להקנות ללקוח הקלטה מקצועית עם שקט נפשי. חברת ביירון בעלת שירותי הקלטות הכוללים הקלטות דיונים בבתי משפט, ישיבות דירקטוריון, בוררויות, כנסים, ישיבות מועצות, וועדים, ועוד. בין לקוחותיה של ביירון תמצאו ארגונים גדולים ומכובדים כמו מכון ויצמן למדע.

שירותי תמלול

ההקפדה בבחירת המתמללים האיכותיים ביותר ותהליך בקרת האיכות של חברת ביירון מקנים ללקוחות שלנו שקט נפשי, ועבודה מקצועית. חברת ביירון שמה דגש עלאיכות התמלול (כתיבה נכונה והגהה ) יחד עם עמידה קפדנית בלוח הזמנים ושמירת הסודיות של לקוחותינו. שירותי תמלול אצל חברת ביירון כוללים תמלול לשפות שונותולכל סוגי ההקלטות. תמלול פרוטוקולים של דיוני בתי משפט, בוררות, וועדות, שירותי הקלטות סתר, חקירות וראיונות, ותמלול סימולטני של ישיבות וכנסים של חברות פרטיות וציבוריות, שמציג לקהל את מה שהקהל שומע בזמן אמת.

על מנת להצטרף למועדון הרחב של לקוחות פרטיים וציבוריים אשר כבר מרוצים משירותיה האיכותיים של חברת ביירון, צור עמנו קשר לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר חינם.

לחצו כאן לקריאת המלצה על שירותי תמלול אצל חברת ביירון.

קישורים מומלצים: תרגום משפטיתמלולתוכנת תמלול חינמית

המלצות עלינו

אריק הדר מנהל מח' GIS עיריית יקנעם עילית

השרות שמסופק הינו יעיל ומקצועי וניתן גם בהתראה קצרה.

תענוג להתנהל מול חברת ביירון, השרות שניתן במסירות ובאכפתיות כשהמקצועיות מעל הכל.

לעונג לנו הוא לחזור ולהזמין את שרותי ההקלטה והתמלול.