תפריט

כתיבת מאמרים לקידום אתרים

כתיבת מאמרים לקידום – איך זה עובד?

יש לכם אתר, בלוג ואפילו מאמרים באתר, אך הפעולה אינה נעשית, האתר לא מקודם בגוגל, וממילא פחות לקוחות נחשפים אליו.

הסוד טמון בקידום האתרים, שמתבסס על כמה פעולות:

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:
  • כתיבת מאמר מקצועי עם תוכן איכותי.
  • הבאת ערך מוסף לקורא.
  • הקפדה על מילות מפתח ופיזורם בצורה סבירה במאמר.
  • כותרות מודגשות וחלוקה לפסקאות.
  • כמות מילים מעל ל-250 מילה.
  • תמונות וויזואליות ראויה.
  • קישורים למאמרים/בלוגים באתר הבית.

בניתוח צרכי הלקוח שנעשים ע"י חברת ביירון וצוות הכתבים, אנו נכתוב לכם מאמרים עשירי תוכן עם מילות המפתח המתאימות, בצורה הטובה ביותר, בכדי לקדם את האתר ולייבא אליו לקוחות.

מאמרי תוכן

בנושא הזה בניגוד לשאר סוגי הכתיבה, (כמו: בלוגים, או כתיבה שיווקית). השוק פרוץ לכותבים רבים אשר אינם בהכרח מקצועיים וממלאים את האתרים במאמרי תוכן – חסרי תוכן, או תוכן זבל.

בכדי לקדם את האתר ולשמור על רמתו, מקצועיותו, בתוכן משמעותי, נדרש כתב מנוסה, הן כתיבת מאמרים לקידום והן בקידום המאמר ע"י מילות מפתח וקישורים מתאימים.

ולתת לקורא את הדבר האמיתי – ערך מוסף, שבסופו של דבר (מאמר) הקורא – הלקוח ייצא עם ידע נוסף, ולבסוף יחזור לאתר שלכם כדי לרכוש מוצר, כי מכרתם לו תוכן איכותי

וכאן אנו נכנסים: חברת ביירון היא חברה מנוסה בסוגי כתיבה רבים ושונים, ומחזיקה צוות כתבים מקצועי, בכדי לספק לכם את שרות הכתיבה הטוב ביותר, ובנוסף המקודם יותר.

כתיבת מאמרים לקידום – מילות מפתח

אחד הנקודות בקידום האתר הוא מילות המפתח, לא מספיק רק מאמר איכותי, מלא בתוכן, עם תמונות וקישורים נכונים. אלא יש לשים דגש ושימת לב על מילות המפתח של המאמר בכדי לעזור לקידומו.

לא כל כתב יוכל גם לשמור על איכות הטקסט, חלוקת הפסקאות, הדגשת הכותרות, ויזואליות נעימה. וזרימתו תוך הזנת מילות המפתח בצורה חלקה, לא מודגשת, וכמובן קשורה היטב.

מילות המפתח יוכנסו לאחר בדיקת מנועי החיפוש, ולפי הבחירה שלכם, תוך הטמעה בתוכן איכותי, מקצועי ונעים לעין.

הכתבים שלנו מקצועיים ומנוסים, הן בכתיבה המקצועית והן בשמירה על זרימת הכתיבה תוך הכנסת מילות המפתח בצורה מיטבית, ובכך גם ליצור מאמר איכותי, וגם לשמור כל מילות המפתח לשם קידומו.

הכתבים שלנו:

חברת ביירון גאה בצוות הכתבים האיכותי שלה, כתבים שנבחרו לאחר סינון בקפידה.

כתבים בעלי רמה, ניסוח, ניסיון, ותוצאות בשטח. של כתיבה מעולה זורמת מלאת תוכן ובעלת מילות המפתח בצורה חלקה.

אנו נשמח לתאם עמכם פגישה טלפונית / פרונטלית בכדי ללמוד את הצורך האישי שלכם, ובכדי ליצור תוכנית מאמרים, שיועילו יקדמו וימנפו את העסק שלם קדימה.