תפריט

תרגום יידיש

שרותי תרגום יידיש מקצועיים

מאז המאה התשיעית, היידיש הפכה לשפה הדומיננטית בקרב יהודי אשכנז. ענפי הספרות, השירה והעיתונות היידיש ענפים ועשירים. הציונות, במיוחד בשלביה המוקדמים, החרימה את היידיש (נאסרו הצגות של יידיש בשנות ה- 40 וה- 50), אך כיום נעשים ניסיונות להחיות את השימוש בשפה. זקוקים לתרגום יידישחברת ביירון מתמחה בתרגום יידיש מהיר ומקצועי.

המתרגמים הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מקנים ללקוחות שלנו תרגומים מקצועיים ושקט ונפשי. עבודת תרגום מקצועית היא מלאכת מחשבת, והיא חייבת להיות מבוססת על שליטה של המתרגם בשתי השפות בנוסף על היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

מחיר תחרותי

אנו מקפידים לבקש מחיר נוח ותחרותי ביחס לשוק. במקרים של תרגום כמות גדולה של טקסט אנו מעניקים הנחה נוספת.

מדוע בוחרים בביירון

השילוב של תרגום יידיש מהיר ומקצועי במחיר תחרותי מסביר מדוע בוחרים בביירון. לפני שאתם מקבלים החלטה רצוי לעיין בהמלצות עלינו. אם אתם מעוניינים שהמסמך המתורגם יהיה מעוצב בעיצוב גרפי או מודפס באופן מקצועי, אנו נדאג לכל התהליך. תנו לביירון לתרגם את המסמכים שלכם, ותזכו לתרגומים איכותיים ושקט נפשי.

תרגום ממוקד יותר

כאשר מדובר בטקסט היסטורי, לדוגמא, נדרשת הכרה של תחום זה מצד המתרגם. אנשי המקצוע שלנו נבחרים לפי מידת הניסיון שלהם בתרגום טקסטים מתחומים שונים.

תרגום מהיר יותר

ביירון דואגים לספק לכם את שירות תירגום המסמכים המהיר ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת המסמך בחזרה אליך. בנוסף, אנו ערוכים לספק תרגום דחוףביידיש למגוון רחב של טקסטים וצרכים.

תרגום מדויק יותר

חשוב לנו שהמסמך שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור על כל רבדיה, אך עם זאת שייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעד. המתרגמים שלנו שואפים לדיוק ונאמנות למקור תוך שמירה על הזרימה של הטקסט.

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי. כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

אנו מתמחים בתרגום משפטירפואיאתרי אינטרנטטכניתוכנהכלכלישיווקי, עסקי, אקדמי, תרגום מאמריםתרגום סימולטניתרגום וכתיבת אימייליםתמלול ועוד. זקוקים לתרגום נוטריון? אנו מספקים אישור נוטריוני במספר שפות.

רו איתנו קשר עכשיו, וניתן לכם הצעת מחיר ופרטים נוספים.

קישורים מומלצים: מדוע לבחור בחברת תרגומים?תרגום מאנגלית לעברית