תפריט

שירותי כתיבה

הגברת המכירות עם כתיבה שיווקית וקופירייטינג

כתיבה שיווקית יעילה – מוכרת. ביירון מעסיקה רעיונאים (קופירייטרים) בשפות שונות, אשר יוודאו כי הטקסט שלכם משכנע ומוכר. בשלב הראשון נברר מהי מטרת הטקסט: מכירת מוצר או שירות באתר אינטרנט, מכירה בטלפון או בחנות. נברר מה הם היתרונות של המוצר או של השירות שלכם ונחקור מה כותבים המתחרים שלכם. לאחר מכן ניצור טקסט אשר ישכנע  לקוחות פוטנציאליים לקנות מכם.

שירותי תרגום

מה אנחנו מציעים

 

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט

מחקרים מראים כי רוב הגולשים באינטרנט אינם קוראים טקסטים ארוכים בעיון. רוב הקוראים אינם קוראים עמודים של יותר מ-600 מילים. יותר מכך, רובנו סורקים את הטקסט קלות ולא קוראים את כולו. מסיבה זו מומלץ לכתוב טקסט עם פסקאות קצרות, כותרות מושכות ומידע ממוקד הקורא לפעולה: לחצו כאן בכדי ליצור איתנו קשר. כתיבה שיווקית יעילה תביא לידי כך שהגולשים באתר האינטרנט שלכם יהיו פעילים יותר.

כתיבת טקסטים לקידום אתרים

בביירון מודעים לכך כי הטקסט באתר שלכם מיועד בראש ובראשונה לגולשים אנושיים. עם זאת, אין לשכוח כי גם מנועי החיפוש גולשים באינטרנט ומאנדקסים את הדפים שלכם, בין היתר, לפי תוכן הטקסט. אחד היתרונות של ביירון הוא שאנו מתאימים את הטקסט כך שמנועי החיפוש יאנדקסו אותו בהקשר של מילות החיפוש שבהן ישתמשו הלקוחות שיחפשו אתכם או את המוצר שלכם. במילים אחרות, מספר אנשי מקצוע עוברים על הטקסט שלכם: אנשי שיווק, אנשי קידום אתרים ועורכים לשוניים.

טקסט שיווקי תקין

מכיוון שביירון מעסיקה עורכים לשוניים, אנו יכולים להרשות לעצמו להעניק ללקוחות ערך מוסף בעת יצירת הטקסט השיווקי. העורכים הלשוניים של ביירון עוברים על הטקסט ומוודאים שהטקסט כתוב לפי כללי הלשון של שפת הטקסט. אצלנו תקבלו טקסט שיווקי מכובד ותקין.

קופירייטינג באנגלית ובשפות נוספות

נוסף על שירותי הכתיבה השיווקית, אם תרצו להציע את השירות או את המוצר שלכם גם לקהלים דוברי שפות זרות, אין צורך שתפנו לחברה אחרת: אנו מספקים שירות של תרגום שיווקי ודואגים שהטקסט שלכם, המתורגם לשפה אחרת, יהיה אפקטיבי גם לקהל היעד החדש.

הגברת המכירות

כדי להגביר את המכירות חשוב שהטקסטים השיווקיים שלכם יהיו יעילים וממוקדים. ביירון תדאג לכתוב לכם טקסט שיווקי אפקטיבי שיעורר עניין במוצר שלכם. ביירון מודעים לכך כי כתיבה שיווקית וקופירייטינג יעילים דורשים הן יצירתיות והן ידע מעמיק באמנות המכירה. לפיכך אנו מקפידים להעסיק צוות כותבים בעלי ניסיון רב בתחום. במקרה שהשירות שלכם מוצע באתר אינטרנט, הטקסט שביירון יכתוב עבורכם יהפוך את הגולשים שלכם לאקטיביים ובסופו של דבר – לקונים. צרו איתנו קשר עכשיו כדי לשמוע פרטים נוספים על הדרכים שבהן תספק לכם ביירון טקסטים שיגבירו את מכירותיכם.