תפריט

אמהרית

חברת ביירון שירותי תרגום מאמינה כי תרגום אמהרית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מודעות לשילוב עדין זה הוא מה שמקנה לביירון ערך מוסף ומה שגורם ללקוחות לחזור אלינו שוב ושוב. אנו מספקים תרגום אמהרית לעברית, תרגום עברית לאמהרית, תרגום אמהרית לאנגלית, תרגום אנגלית לאמהרית ותרגום בשפות נוספות.

תרגום אמהרית

צוות המתרגמים אמהרית

אנו מעסיקים רק אחוז קטן מהמתרגמים שפונים אלינו. חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו כאלו שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים בעלי שפת אם אמהרית.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

השפה האמהרית

אמהרית היא שפה אתיופית ממשפחת השפות האפרו אסיאתיות. כיום היא השפה השניה המדוברת ביותר במשפחת השפות השמיות, אחרי ערבית. האמהרית היא שפת אם בפי כ-17,400,000 אנשים, רובם אזרחי אתיופיה (מקור השם הוא מאזור אמהרה בו מדוברת השפה).

דוברי אמהרית נמצאים גם בישראל ובמצרים. באתיופיה לבדה מדוברות כ-75 שפות, ורוב תושביה דוברים גם אמהרית.

תרגום אמהרית יסודי ומקצועי

תרגום באמהרית מצריך היכרות מעמיקה עם התרבות האתיופית. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא ניתן לתרגם באופן פשטני. תרגום אמהרית אשר לוקח בחשבון את התרבות של שפת היעד ושפת המקור הוא העירבון שלכם לאיכות ולתקשורת אמיתית.

תרגום אמהרית מהיר

מכיוון שהמתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב, אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה וערוכים לספק תרגום דחוף במידת הצורך. אנו מקפידים להתאים לסוג הטקסט את המתרגם בעל המומחיות המתאימה. דבר זה משפיע על המהירות, ולא פחות חשוב, על האיכות.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. דבר זה מתאים במיוחד לתרגום אשר מטרתו לא רק הבנת החומר, אלא גם ליטוש ופרזנטציה מדויקים ומאוד איכותיים.

תרגום אמהרית עם ראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, בקרת איכות קפדנית וניסיון רב בתרגום אמהרית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגומים שהם יקבלו הם הכי איכותיים שניתן להשיג היום בשוק.

צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל שאלה, וכן לתת הצעת מחיר חינם.

פונט אמהרית חינמי

לאחר שתקבלו תרגום אמהרית מקצועי מביירון אתם כנראה מצטרכו להתקין את הפונט של האמהרית במחשב שלכם בכדי לראות את התרגום. לחצו על הקישור הבא בכדי לקרוא איך להתקין פונט אמהרית.

למה ביירון?

רק הטוב ביותר – אנו עובדים רק עם אנשי מקצוע דוברי שפת-אם, שמבינים את הטון, התרבות והניואנסים, ומוודאים, שהמסרים שלך יועברו בצורה הטובה ביותר.

מעל 30 שנות ניסיון – השירותים שלנו זוכים לאמון של חברות בינלאומיות ואנשים פרטיים כאחד. אלו שמחפשים איכות – סומכים על ביירון.

בדיקות איכות – כל המסמכים שלנו עוברים בקרת איכות יסודית המתבצעת על ידי המומחים הטובים בתעשייה. זה מבטיח לך, שהשירות יהיה תמיד באיכות הגבוהה ביותר.

יעיל ואפקטיבי – עשרות שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לייעל את זרימת העבודה ולייעל את התהליכים. אנו מספקים את מה שהלקוחות שלנו צריכים כאשר הם צריכים את זה, וכשאפשר, אנו אף מפתיעים ומקדימים.

תמחור תחרותי – המיומנות והיעילות שלנו מאפשרים לנו לספק שירות יוצא מן הכלל, במחיר תחרותי ומבלי להתפשר על האיכות.