תפריט

צרפתית

" התרגום לצרפתית מצויין וסופר מקצועי. זו תעודת כבוד עבורכם."

ניסים לוי, סיניסימה 

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

בביירון מאמינים כי תרגום צרפתית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מתרגמים מומחים ובקרת איכות יסודית יצרו לביירון שם בתחום של תרגומים מורכבים וגורמים ללקוחות שלנו לחזור אלינו שוב ושוב.

תרגום איכותי

היכרות מעמיקה של תרבות צרפת דרושה גם במקרה של תרגום מצרפתית וגם במקרה של תרגום לצרפתית. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא יכולות להיות מתורגמות באופן פשטני.

צוות המתרגמים

המתרגמים של ביירון מנוסים מאוד. אנו מקפידים לתת את התרגום למתרגם בצוות אשר בעל ניסיון רב בתחום של המסמך שלכם. רק 10% מהמתרגמים שפונים אלינו מתקבלים לעבודה לאחר בדיקת היכולות שלהם.

"התרגום … מצויין"

 אריאל שנהב, קבוצת דיאגרם, פריז

אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה ואנו ערוכים לספק תרגום צרפתית דחוף במידת הצורך. לעתים העבודה מחולקת בין מספר מתרגמים ואז אנו פותרים את נושא אחידות השפה על ידי יצירת מילון מונחים וכן באמצעות עורך לשוני שעובר על כל הטקסט ודואג שיהיה תקין ואחיד מבחינה סגנונית.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. בקרת האיכות כוללת בדיקה שכל הטקסט תורגם, שהעיצוב הגרפי תקין ושהמשמעות הסמנטית הועברה כהלכה ובשפה זורמת. במקרים של תרגום תוכנה אנו גם בודקים שהטקסט מוצג כהלכה על אף השתנות אורך המשפטים בעת התרגום.

תרגום צרפתית בראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות קפדנית וניסיון רב בתרגום צרפתית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגום שהם יקבלו הוא הכי איכותי שניתן להשיג היום בשוק. אנו מספקים תרגום מצרפתית לעבריתמעברית לצרפתיתמצרפתית לאנגלית ומאנגלית לצרפתיתצרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

קישורים מומלצים: מדוע לבחור בחברת תרגומים? אזרחות צרפתיתתרגום מאנגלית לעברית

(Visited 25 times, 1 visits today)