תפריט

רומנית

חשוב לנו שהמתרגמים שלנו יהיו כאלו שלמדו תרגום ושיש להם הרבה ניסיון בתחום. אצלנו תמצאו רק מתרגמים מקצועיים. אנו מספקים תרגום מרומנית לעבריתמעברית לרומניתמרומנית לאנגלית ומאנגלית לרומנית.

צריכים תרגום מהיר ואיכותי?

המתרגמים הנבחרים בקפידה ותהליך בקרת האיכות של ביירון מקנים ללקוחות שלנו תרגום רומנית מקצועי ושקט ונפשי. עבודת תרגום מקצועית היא מלאכת מחשבת, והיא חייבת להיות מבוססת על שליטה של המתרגם בשתי השפות בנוסף על היכרות מעמיקה עם התרבויות של שתי השפות.

זקוקים לשירותי תרגום מקצועיים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

רוב דוברי הרומנית נמצאים ברומניה ובמולדובה: 22 מיליון בני אדם ברומניה הם דוברי רומנית, ושלושה מיליון במולדובה. אוצר המילים הרומני מכיל מילים רבות שמקורן בשפות הסלאביות, הלטיניות והטרום-רומניות, ביוונית מודרנית, בהונגרית ובתראקית. תרגום רומנית מקצועי מחייב מתרגם עם היכרות מעמיקה עם התרבות והשפה הרומניות.

ממוקד יותר

כאשר מדובר בטקסט מדעי, לדוגמא, נדרשת הכרה של תחום זה מצד המתרגם. אנשי המקצוע שלנו נבחרים לפי מידת הניסיון שלהם בתרגום טקסטים מתחומים שונים: טכנייםרפואייםמשפטייםשיווקיים וכו'.

מדוע בוחרים בביירון

השילוב של תרגום מהיר ומקצועי במחיר תחרותי מסביר מדוע בוחרים בביירון. לפני שאתם מקבלים החלטה רצוי לעיין בהמלצות עלינו. אם אתם מעוניינים שהמסמך המתורגם יהיה מעוצב בעיצוב גרפי או מודפס באופן מקצועי, אנו נדאג לכל התהליך. תנו לביירון לתרגם את המסמכים שלכם, ותזכו לתרגומים איכותיים ושקט נפשי.

תירגום רומנית מהיר יותר

ביירון דואגים לספק לכם את שירות תירגום הרומנית המהיר ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת המסמך בחזרה אליך. אנו ערוכים לספק תרגום דחוף למגוון רחב של טקסטים וצרכים.

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע על החברה שלך וכדומה. כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

מדויק יותר

חשוב לנו שהמסמך שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המשמעות של מסמך המקור על כל רבדיה, אך עם זאת שייראה בעיני הקורא כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעד. המתרגמים שלנו שואפים לדיוק ונאמנות למקור תוך שמירה על הזרימה של הטקסט.

סוגי תרגום רומנית

אנו מתמחים בתרגום משפטיתרגום רפואיתרגום אתרי אינטרנטתרגום טכניתרגום תוכנהתרגום כלכליתרגום שיווקי, עסקי, אקדמי,תרגום סימולטניתרגום וכתיבת אימייליםתמלול תרגום ועוד. זקוקים לתרגום נוטריון? אנו מספקים אישור נוטריוני במספר שפות.

צרו איתנו קשר עכשיו, וניתן לכם הצעת מחיר ופרטים נוספים.

קישורים מומלצים: מדוע לבחור בחברת תרגומים?תרגום מאנגלית לעבריתאזרחות רומנית