תפריט

הטמעת כתוביות | הכלי למעבר בין שפות

אין מה לומר, אנו חיים במציאות גלובאלית. בתור בעלי עסקים בתחומים שונים, ישנו צורך לייצר מוצרים אשר לקוחות רבים מרחבי העולם יכולים להזדהות איתם וליהנות מהם. כאשר אנחנו מגיעים לתחום הסרטונים, על פניו, נראה כי מחסום השפה הוא מחסום בעייתי ביותר. 

הטמעת כתוביות

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס פשוט זה, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

עניין של תוכנות

בתור חברה לייצור כתוביות והטמעה שלהם בסרטונים שונים, אנו מבינים כי על מנת שסרטונים איכותיים יקבלו כתוביות ברמה גבוהה ישנו צורך לעבוד על בסיס התוכנות הנכונות. כך המומחים שלנו לייצר כתוביות והטמעה שלהן, נשענים ומשתמשים על תוכנות בינלאומיות מעודכנות שנחשבות לטובות ביותר בשוק. על ידי שימוש בתוכנות אלו, המומחים יכולים להתאים את הכתוביות בצורה מדויקת אל הסרטונים. הכוונה היא שהכתוביות ממוקמות במקום הנכון על פני מרחב הפריים, בדרך כלל במרכז ובתחתית המסך. בנוסף התוכנות עוזרות לנו לסנכרן את הכתוביות בצורה מדויקת על פי הזמנים שהן צריכות להופיע.

 

דיוק הוא שם המשחק

יותר משהכתוביות צריכות להתאים על פי רמה טכנית גבוהה לסרטונים השונים, כתוביות צריכות להיווצר על פי רמות דיוק מסוימות. רמות של הגהה ושפה, רמות של הצגת המילים שנאמרות בצורה הברורה ביותר. ישנן פעמים בהן כתוביות צריכות להוסיף ערך מסוים לסרטונים. כתוביות יכולות להרחיב ולעזור לתוכן של הסרטונים להפוך למשובח יותר. זוהי המטרה הבסיסית שלנו. ליצור כתוביות אשר הן נאמנות למקור מצד אחד ומצד שני יכולות להרים את הרמה של הסרטון בכמה מונים. כך אנו מבינים שהכתוביות שאנו מייצרים צריכות להיות מדויקות. אנו צופים שוב ושוב בסרטונים על מנת שנוודא כי הכתוביות אכן מתאימות לתוכן הוויזואלי.