תפריט

מכירת אביזרי עזר ללקוי שמיעה בישראל – מקרה מרגש

אני רוצה לשתף אתכם במקרה מעניין בו זוג נחמד פנה אלינו לפני כשבועיים, בשיחת טלפון לבבית, והסבירו לי כי הם זוג המשתתפים בטיולי קבוצות גמלאים בארץ ובחו"ל. תוך כדי השיחה הבנתי כי שני בני הזוג כיום עם לקות חלקית וירידה בשמיעה, דבר אשר הקשה עליהם את הבנת דברי המדריך. למרות זאת הם לא מוותרים על קבוצת החברים הותיקה שלהם והם יוצאים איתם לטיולים. הקבוצה מגוונת ולא כל המשתתפים הם בעלי לקות בשמיעה.

תוך כדי השיחה איתם עלה לי רעיון איך נוכל לעזור להם. לשמחתי, אנו משכירים ציוד של מקלטי שמע לצורך תרגום סימולטני ואותו ציוד משמש למטיילים אשר זקוקים לתרגום או כפי שהבנתי מהסיפור של השניים להגברת הקול של הדובר.

זקוקים להצעת מחיר? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

הצעתי לזוג הגמלאים להשכיר או לרכוש מאיתנו ציוד של מקלטי שמע ומשדר למדריך כך שהם יוכלו להקשיב בצורה יותר ברורה ולהנות בצורה מלאה מהטיול עם הקבוצה. הסברתי כי המקלטי שמע יוכלו להוסיף מימד שונה לטיולים כאשר ישנה אפשרות לאוזנייה התלויה באוזן אחת בלבד, כך שאין נתק מול הסביבה וניתן להקשיב במקביל לדברים המשודרים דרך המשדר לאוזנייה.

התחום של מקלטים ומשדרים ניידים התפתח מאוד בשנים האחרונות ואיכות השמיעה גבוה במיוחד, הציוד עמיד בפני זעזועים ונפילות, וטווח השמיעה רחב (עד 70 מטר ובמקרים של משדר נייח אז אף יותר מכך!).

לשמחתי השניים הרימו את הכפפה והציעו זאת לשאר חברי הקבוצה. הגמלאים רכשו מעמנו מספר מקלטים אשר ישמשו אותם במגוון הטיולים. תחושת הסיפוק של מתן מענה לצרכיו של הלקוח במקרה הזה היו מאוד מרגשים וחוויתיים. אומרים שבריאות זה דבר שמעריכים רק אחרי שמאבדים אותו. אין ספק שלעיתים מה שלאחד מובן מאליו, לאחר, זה שינוי משמעותי באיכות החיים.